Ezel Bayraktar, kanser hastası yengesinin tedavi için biriktirilen parasını harcayan ve günlerce araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın programına çıkmıştı. Ezel, aradığı aşkı sosyal medya platformu TikTok'ta buldu. Ezel dizisinden esinlenerek Ömer olan ismini Ezel olarak değiştiren şahıs için "Aradığı Eyşan'ı buldu" şeklinde yorumlar geldi.

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran bir vatandaş, kanser hastası eşinin tedavi parasını yiyen kardeşi Ömer Can Aslanhan'ın bulunması için yardım talep etti. Canlı yayına çıkan Aslanhan,seneler önce yayınlanan Ezel dizisinden etkilenerek ismini "Ezel Bayraktar" şeklinde değiştirdiğini dile getirdi. Yengesine ait 300 bin liralık tedavi parasını yediğini belirten Bayraktar, şimdi de özel hayatı ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bayraktar, aradığı aşkı TikTok'ta buldu. Sosyal medyada 20 binden fazla takipçisi olan Ezel Bayraktar, Melodi Tezcan adındaki TikToker ile ilişkiye başladı. Bayraktar, yeni ilişkisini de paylaşımlarıyla duyurdu. Bayraktar'ın ilişkisini gören çok sayıda kullanıcısı ise "Aradığı Eyşan'ı buldu" dedi.

Didem Soydan Burak Deniz Sorularına Fena Bozuldu! Didem Soydan Burak Deniz Sorularına Fena Bozuldu!

muge-anli