17 Aralık'tan bu yana haber alınamayan Arife Gökçe olayında tüm oklar Sinan'ı göstermeye başladı. Öyle ki programa bağlanan çok sayıda kadın seyirci, Sinan'ın annelerini ya da kendilerini taciz etmeye kalktığını anlattı.

İddialara göre Sinan, özellikle yaşlı kadınlara tacizde bulunan, etrafta gördüğü cisimlerle saldırmaya çalışan ve Arife Gökçe'nin de ortadan kaybolmasında okların gösterdiği kişi. Ancak işlenmeye devam olayda şimdilik bir netlik yok.

2 Arife Gökçe Kaçırıldı 

Arife Gökçe'nin ortadan kaybolmasına dair çok sayıda şüphe bulunurken, kayıp şahsın eşi Fikri Gökçe kaçırıldığını düşünüyor. Sinan'dan şüphelendiğini söyleyen Arife Gökçe'nin eşi, şu ifadeleri kaydetmişti:

Yaptığı yemeği ocakta bırakıp gitti. Bizim köyümüzde Sinan isminde psikolojik rahatsızlığı bulunan bir adam yaşıyor. Kadın, erkek herkesin telefonlarını ezbere biliyor bu adam. Kesin Sinan benim eşimin başına birşey getirdi.

Öte yandan Fikri Gökçe, Sinan'ın daha önce onlara ulaşarak 'sizinle birileri uğraşıyor' dediğini de iddia etti. Hiçbir kişisel eşyasını almadığı ve yemeği ocakta bırakması ise akıllara Arife Gökçe'nin kaçmadığını, kaçırıldığını getirdi. 

Arif Verimli Müge Anlı'nın Programı Hakkında Çok Konuşulacak Sözler Söyledi Arif Verimli Müge Anlı'nın Programı Hakkında Çok Konuşulacak Sözler Söyledi

3

'Ben Burayı Rüyamda Gördüm!'

Öte yandan bugün yayımlanan programda tüm oklar Sinan'ı gösterirken, olayın olduğu saatlerde şahsın nerede olduğu araştırılmaya başladı. Yayının başından bu yana 'çalı çırpı toplamaya gittim' diyen Sinan'ın bahsettiği konuma Müge Anlı ekipleri ulaştı. 

Ekiplerin bölgeye ulaşmasının ardından görüntüler yayına aktarılırken, Müge Anlı, 'ben burayı rüyamda gördüm, kaç gündür anlattığım yapraklı yer burası işte' dedi. Bu da programda şaşırtıcı bir detay olarak öne çıktı.