ATV ekranında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün kayıp olarak aranan Ümit Sedat Özcan konusuna devam edildi. Kuzeni Kubilay Güney tarafından öldürüldüğü iddia edilen Ümit Sedat Özcan hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplar bulunmaya, senelerdir sır olmuş cinayetler aydınlığa çıkarılmaya devam ediyor. Müge Anlı 16 Ocak Pazartesi günü canlı yayınlanan programda; teyzesinin oğlu tarafından dayak yiyip bir daha haber alınamayan Ümit Sedat Özcan hakkında araştırmalar devam ediyor. Annesi, erkek ve kız kardeşinin stüdyoda aradığı Ümit Sedat'ın cinayete kurban gittiği şüphesi üzerinde duruluyor. Vatandaşlar tarafından da "Kubilay, kuzenini öldürdü mü?, Ümit Sedat Özcan öldü mü?" şeklindeki soruların cevabını arıyor.

Seçil Gür Serdar Ortaç Sorusuna Verdiği Yanıtla Şoke Etti! Seçil Gür Serdar Ortaç Sorusuna Verdiği Yanıtla Şoke Etti!

Konuya ilişkin bilgisi olduğunu iddia eden, Kubilay'ın husumetlisi Mesut isimli kişi canlı yayına katıldı. Soydan ve diğer kişinin evde Ümit Sedat'ı ölü olarak gördüğünü iddia eden Mesut, Kubilay'ın kuzeni Ümit Sedat'ın canice hislerle katlettiği iddia etti. Mesut, "Kubilay, Ümit Sedat'ın bazı uzuvlarını kesmiş, cinsel organına kadar kesmiş" ifadesini kullandı.

Ümit Sedat Özcan Olayı Ne?

Kastamonulu 46 yaşındaki Ümit Sedat Özcan'a iki aydır ulaşılamıyor. Aile kuzeni Kubilay Güney'den şüpheleniyor. Ailenin iddiasına göre Kubilay, kuzeninin Bulgaristan’a kaçırıldığını, 15 gün önce haber aldığını söylüyor. Aile Kubilay'ın kayıp Sedat Özcan'ı ve kendilerini tehdit ettiğini ifade ediyor. Sedat Özcan’ın kuzeninin iddiasına göre 70 bin TL borcu olduğu belirtiliyor.

Kuzeni aileyi hakaret ve küfürlerle tehdit ettiğini oğlunu eğer polisi aramaları durumunda öldüreceğini söylediler.