Shakira'dan Tokat Gibi Şarkı! Pique ve Yeni Sevgilisine Sonunda Cevap Verdi Shakira'dan Tokat Gibi Şarkı! Pique ve Yeni Sevgilisine Sonunda Cevap Verdi

Müge Anlı'da ardı ardına şok olaylar yaşanıyor... Sinan'ın yaşlı kadınları taciz ettiğine dair telefonlar susmuyor! 

İşlenen olayda çirkin detaylar ortaya çıkmaya devam ederken tüm dikkatler Sinan'ın üstünde. Yaşlı kadınları taciz ettiği öne sürülen ve çok sayıda telefon bağlantısının geldiği olayda bir telefon bağlantısı programa damgasını vurdu. 

Sinan Sinirden Tırnaklarını Yedi

İsmini vermek istemeyen bir izleyici, Sinan'ı daha önce gördüğünü ve iki arabanın arasına girerek pantolonunu indirdiğini söyledi. Sokak ortasında kendini tatmin ettiği iddia edilen Sinan'ın, o sırada tırnaklarını yediği ve oldukça sinirli göründüğü gözlerden kaçmadı. 

'Benim Annemin Göğsünü Sıktı'

Son telefonun ardından yine ismini vermek istemeyen bir izleyici yaşadığı şok olayı anlattı. 65 yaşındaki annesiyle dışarıda olduğunu anlatan kadın şunları söyledi:

'Biz annemle dışarıdaydık, Sinan'ı gördük. Annem Sinan'a üzüldü, tost almak istedi. Büfede sıraya girdi. Sinan da arkasından sıraya girmiş, annemin göğsünü sıkmış. Büfedeki adam da ablacım boşver sen bir şey alma buna demiş. Daha sonra arabaya bindik, bir baktım annemin dudakları falan mosmor olmuş. Ne oldu dedik, çünkü biz tansiyonu falan çıktı, bir şey oldu sandık. Annem de anlattı, 'kızım bir daha kimseye yardım etmeyeceğim, benim göğsümü sıktı arkamdan gelip' dedi. Biz de aşırı sinirlendik, yolda u dönüşü yapıp dönmeye çalıştık, kaza yapıyorduk sinirden.' 

Bunun üzerine tüm stüdyo şok olurken, Müge Anlı Sinan'ı ekiplerin muhtemelen artık Sinan'ı alacağını ve emniyette konuşturulacağını söyledi. Daha sonra ise programı sonlandırdı.