Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Sinan Sardoğan olayı ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Arama motorları üzerinden programın hayranları tarafından Sinan Sardoğan öldü mü? Diye araştırılmaya başlandı. İşte, detaylar…

Günlerce Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında hem Müge Anlı’nın hem seyircinin sinirini bozmaya yeten Sinan Sardoğan’ın tutuklanmasının ardından insanlar araştırma yapmaya devam ediyor. Sinan Sardoğan öldü mü? Sinan Sardoğan intihar mı etti? Gibi detaylar araştırılmaya başladı.

Twitter'a Dezenformasyon Çağrısı Yapıldı Twitter'a Dezenformasyon Çağrısı Yapıldı

Sinan Sardoğan Öldü Mü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kaybolan Arife Gökçe ile ilgili araştırmalar devam ederken programa konu olan Sinan Sardoğan tüm Türkiye’nin gündemine oturmayı başardı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında pek çok insanı kışkırtan Sinan Sardoğan programda herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Sinan Sardoğan programdan sonra kaldığı otelde polisler tarafından İstanbul’da bir çocuğa tecavüz etme suçuyla tutuklanmıştı.

Sosyal medyada Sinan Sardoğan’ın intihar ettiği ile ilgili haberler yayılmaya başladı. İntihar ettiği haberlerine insanlar öfkelenirken onun intihar ederek kurtulamayacağını ve yaptıklarının cezasını çekeceğine dair yorumlar yapıldı. Sinan Sardoğan’ın intihar edip etmediği ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Konuyla ilgili herhangi bir açıklama geldiği takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.