Tüm ülke deprem sonrasında seferber olmuşken, bağışlanan yardım paraları ile depremzedelere bir nevi olsun umut olunması bekleniyor. Büyük iş adamlarından küçük esnafa kadar vatandaş tüm imkanlarını devreye sokmuşken, canlı yayınlarda da yardım kampanyaları düzenlenmeye başladı. Bu isimlerden biri de Müge Anlı.

Müge Anlı canlı yayında düzenlediği kampanya sonrasında Müge Anlı ve Dostları Aşevi araçları depremzedeye yardım için yola çıktı. 

Miray Daner, Oğulcan Engin Çiftinden Üzen Haber! Kötü Haber Tez Duyulur Miray Daner, Oğulcan Engin Çiftinden Üzen Haber! Kötü Haber Tez Duyulur

Depremzedelere dağıtılacak olan yiyecek ve içecek kampanyası çok büyük ilgi gördü. Kızılay ortak çalışması ile düzenlenen kampanyada rekor yardım toplandı. 

Geçtiğimiz gün Müge Anlı canı yayında Şanlıurfa da yaşanan korkunç deprem sonrasında depremzede için bağış kampanyası düzenleyeceklerini açıklamıştı. 

29 aşevinin bölgeye doğru hareket ettiğini belirten Anlı "Ekip arkadaşlarımızın deprem bölgelerine geçmesini beklemek için bir ara yayın oldu. Bu arada da gelen yardım taleplerini değerlendiriyoruz. Şimdi deprem bölgesine yardım etme vakti." diyerek bağış için IBAN vermişti. Çok büyük meblağ yardım parası toplanmıştı. O Meblağ ise 26.465.720 TL olarak açıklandı