Müge Anlı'da bugün yine nefesleri kesen gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Müge Anlı Sinan Sardoğan'ın Cuma gününki program bitiminde tutuklanmasının hemen akabinde izleyici Arife Gökçe olayının çözülüp çözülmediğini soruyor. Sinan Sardoğan tutuklanmasının sebebi Arife Gökçe olayı mı? Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan neden tutuklandı? İşte detaylar...

17 Aralık'tan bu yana aranan Arife Gökçe isimli kadından henüz bir haber duyulmadı. Cuma Müge Anlı ile Tatlı Sert haftanın son programı bitmesi akabinde Sinan Sardoğan tutuklandı. Herkes Arife Gökçe olayı sebebiyle tutuklandığını düşünürken, aslında işin içinden bambaşka bir sapıklık vakası çıktı. 

Arife Gökçe olayı 

Müge Anlı'nın sabah programında kayıp Arife Gökçe olayının şüphelisi olarak stüdyoda bulunan ve yanında 2 güvenlik ile ailesinden korunan Sinan Sardoğan, gerek rahatlığı gerekse de yaptığı giderle ile Müge Anlı'yı da çileden çıkartmışken, izleyici de ekranları başında vurdumduymazlığına karşı tepkilerini göstermekteydi. Arife Gökçe'nin sırra kadem bastığı gün, Sapık Sinan'ın attığı mesaj ifşa olmuş ve hala daha bunu kabul etmeyen Sapık Sinan'ın açıklamaları kan dondurmuştu. 

Kadavra Köpeği de bulamadı

Müge Anlı'nın ekiplerle ortak olarak çalışma başlattığı Arife Gökçe olayı ile alakalı olarak Mavi isimli eğitimli kadavra köpeği de devreye girmiş ancak herhangi bir gelişme sergilenememişti. 

Müge Anlı 'Sapıklık Yapma' 

Köyde herkese yürüdüğü ortaya çıkan ve bunun da Arife Gökçe'nin kaybolması akabinde açıklanmasına sinirlenen Müge Anlı Sapık Sinan'a yüklenerek "bacaklarıma bakıp durma uçarım sana buradan" derken, Sinan ise cevap olarak "senin bacaklarına mı bakıyorum" demişti.  Sonrasında aralarında domates ekme dikme olayı yaşanmış ve Sardoğan 'Müge Abla sen dik ben sana çay vereyim' demesi, herkesi iyice çileden çıkartmıştı. 

Müge Anlı Sinan Gökçe olayı ortaya çıktı mı?

17 Aralık'ta süt kaynatırken, ayağına terlikleri ile ortadan kaybolan Arife Gökçe, herkesi şaşırtmıştı. Öyle ki migren ilaçlarını bile almadan evden çıkması akıllara kaçırıldığı gerçeğini getirmişti. Konu ile alakalı kendisine sapıkça mesajlar atan Sinan Sardoğan isimli şahıs şüpheli konumunda Müge Anlı tarafından her gün sorgulanmaktaydı. Ancak rahatlığı ile Sinan Sardoğan herkesi çıldırtıyordu. 

Sonrasında köyde birçok kadına sapıklık yaptığı ortaya çıkan Müge Anlı Sapık Sinan'ı yüzünden Şeker isimli bir kadın köyü terk ettiğini itiraf etmişti. 

2022 son yayın gününde Sinan Sardoğan'ın dayısı programa katılmış ve bazı itiraflarda bulunması okları daha çok sapık adama itmişti. Öyle ki ne yapacağını şaşıran Sinan Sardoğan, Müge Anlı'yı bile tehdit etmişti. 

Sinan Sardoğan neden tutuklandı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Cuma günü yayınlanan program sonrasında Sinan Sardoğan isimli şahıs gözaltına alındı. Sonrasında tutuklandığı açıklanan sapık Sinan neden tutuklandı? sorusunun yanıtına ek, bir de Arife Gökçe bulundu mu? sorusunun yanıtı arandı. Ancak Sinan Sardoğan'ın bir kız çocuğuna cinsel istismar sonrasında tutuklandığı öğrenildi. 2018 yılında o zamanlar 13-14 yaşında olan Suriyeli uyruklu çocuğa cinsel istismarda bulunan Sapık Sinan, tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Arife Gökçe bulundu mu?

Sapık Sinan Sardoğan'ın tutuklanması sonrasında Arife Gökçe olayı merakla araştırılırken, tutuklanma sebebinin Arife Gökçe olayı olmadığı biliniyor. Müge Anlı'da aranan Arife Gökçe henüz bulunamadı. Ekiplerin iz sürme çalışmaları devam ediyor. 

Müge'yi ağlatıp, Rahmi Özkan'a sinir krizi geçirtti

Yaşanan olaylar sunucular dahil herkesi kahrederken, açıklamalara dayanamayan Müge Anlı canlı yayında 'kadının başına kim bilir neler geldi' diyerek gözyaşlarına boğulmuş ve sonrasında da sözlerine karşılık Rahmi Özkan'da sinir krizi geçirmişti.

Müge Anlı saat kaçta başlıyor Kaçta bitiyor

Sabahların senelerdir en çok izlenen reality programı Müge Anlı ile Tatlı Sert her sabah 10.00 'da başlayıp, 13.00'de bitiyor.

Bu Gıdaları Asla Evinize Sokmayın! Çocuklarınızı Yavaş Yavaş Zehirliyor Bu Gıdaları Asla Evinize Sokmayın! Çocuklarınızı Yavaş Yavaş Zehirliyor