Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir işlenen sapık Sinan olayında yeni iddialar ortaya atıldı. Telefona bağlanan bir kişi, Sinan'ın daha önce dükkanlarında çalıştığını söyledi. Sinan ise tüm iddiaları tekrar reddetti. 

Gülseren Budayıcıoğlu Dizi Hemen Bitecek Emrini Verdi Olanlar Oldu Gülseren Budayıcıoğlu Dizi Hemen Bitecek Emrini Verdi Olanlar Oldu

Müge Anlı'da kaybolan Arife Gökçe aranırken tüm oklar hala sapık Sinan'ı gösteriyor. Bir süredir haber alınamayan Arife Gökçe, iddialara göre evinde yemeğini ocakta bırakmış ve hatta takma dişlerini dahi almadan dışarı çıkmış. Durum böyle olunca da orta yaşlı kadının akrabaları ve eşi, kaçırıldığı düşüncesiyle Müge Anlı'ya katıldı. 

3-15

Tüm Oklar Sinan'da 

Başka şehirden gelen telefon bağlantılarına göre Sinan, orta yaşlı kadınlara takıntılı bir sapık. Çok sayıda şehirden gelen bağlantılar, sürekli olarak Sinan'ın kadınları taciz ettiği, saldırdığı ve cinsel içerikli mesajlar attığı yönündeydi. Ayrıca sokak ortasında pantolon indirmeler, cinsel organını göstermeler ve dahası da yine programda çok kez konuşuldu. 

2-21

Müge Anlı'yı da Taciz Etti 

Dünkü programda yine ortalık bağlantılarla çalkalanırken Müge Anlı, Sinan'a sorular sormaya devam etti. O sırada Müge Anlı'nın bacaklarına bakan Sinan'a Anlı'dan sert yanıt geldi, 'bacaklarıma bakma, burdan uçarım, kafanı yararım senin'. 

Bir Kadına da 'Gel Sana İç Çamaşırı Alalım' Demiş 

Bugünkü programda gelen başka bir telefon bağlantısında ise ismini vermek istemeyen izleyici, daha önce Sinan'ın dükkanlarında çalıştığını söyledi ve olanları anlattı:

Sinan bizim dükkanımızda bulaşıkçı olarak çalıştı. Allah var, iyi de çalışıyordu. Onunla birlikte çalışan 55 yaşlarında bir abla vardı. 1 hafta 10 gün sonra ablaya 'gel sana iç çamaşırı alalım' dediğini öğrendik.

4-7

Sinan'ın İfşa Videosu mu Var?

Öte yandan Müge Anlı, Sinan'a 'senin bir ifşa videon mu var birilerinin elinde? Neden bu kadar korkuyorsun, söyle' dedi. Bunun üzerine Sinan 'hayır' cevabını verse de Anlı, iddiaların bu yönde olduğunu söyledi.