Müge Anlı'da Arife Gökçe olayının hortlaması ile birlikte birçok detay ortaya çıkmaya devam ediyor. Müge Anlı Sinan olayı nedir sorusunun yanıtı, Arife Gökçe'nin 17 Aralık'ta ortadan kaybolması sonrasında merak edilmeye başladı. Peki Müge Anlı Sinan kimdir? Müge Anlı Sinan, Arife Gökçe'yi kaçıran isim mi? Müge Anlı'yı bile canlı yayında çileden çıkaran sinirden gözyaşlarına boğan Müge Anlı Sapık Sinan olayı sonuçlandı mı? İşte detaylar...

17 Aralık 2022 tarihinde ortadan birden kaybolan Arife Gökçe olayının detaylanmaya başlaması ile birlikte akıl sağlığı yerinde olmadığı iddia edilen Sinan olayı vuku buldu. 64 yaşında evli ve 5 çocuğu bulunan Arife Gökçe, evde süt kaynattığı sırada ortadan kaybolmuştu. Eşinin sütün taşıp yerlere aktığını söylemesi ve hiçbir ilacını almadan gitmesinin kaçırılmış olma ihtimalini ortaya çıkarmış olması sonrasında gözler Sapık Sinan'a çevrildi. 

Peki yaşlı kadın Sinan tarafından mı kaçırılmıştı? Müge Anlı Sinan kimdir?  Sapık mı? Psikolojik sorunları mı var?

Cinsel içerikli mesajlar ifşa oldu

Müge Anlı Arife Gökçe'nin kaçırılması olayı ile alakalı yapılan araştırma sonrasında Sinan isimli bir adam tarafından cinsel istismara maruz kaldığı iddia edildi. Öyle ki Gökçe'nin telefonunda Müge Anlı Sinan'a ait cinsel videolar bulundu.

Müge Anlı Sinan Sardoğan'ı yalanladı

İlk başlarda ortalıklardan kaybolduğu söylenen ancak sonrasında Müge Anlı'nın metrajında olan Müge Anlı Sinan, iddiaları yalanlamış ve Arife Gökçe'nin köylüsü iki isim tarafından ensesinden vurularak kaçırıldıklarını iddia etmişti. 

Müge Anlı Arife Gökçe olayının baş şahidi eş Fikri Gökçe geçtiğimiz günlerde Sinan ile alakalı açıklama yapmış ve kendisinden şüphelenmediğini ilk belirtmişti.  Gökçe ailesinin takık birilerinin olduğunu açıklayan Sinan'ın sözlerini şu şekilde söylemişti.  Müge Anlı Arife Gökçe'nin eşi “Sinan bana bizzat söyledi. Fikri amcacım benim sizinle bir sorunum yok. Seninle dargın olan biri kırgın olan biri var dedi. Biz bu adamı kim yönetiyor onu bulamıyoruz bunu yapacak kapasitede bir adam değil Sinan.” dedi.

15 sezondur böyle bir şey yaşanmamıştı

Müge Anlı Sapık Sinan olayı yok artık dedirtti. Cinsel sapık olarak açıklanan olay da baş suçlu Müge Anlı Sinan olarak bilinirken, köyde Arife Gökçe'nin kardeşi dahil tüm kadınlara yönelik sapıklık yaptığı iddia da ifşa edildi.  Evli barklı, torunlu kadınlara bile sapıklık yapan Müge Anlı Sapık Sinan, Rahmi Özkan ve Müge Anlı'yı çıldırttı. 

Bu İllerde Yaşayanlar Sıkı Giyinsin! Sert Kar Yağışı Geliyor Bu İllerde Yaşayanlar Sıkı Giyinsin! Sert Kar Yağışı Geliyor

Arife Gökçe'ye ne oldu?

Müge Anlı'nın yakın metrajında olan Arife Gökçe'ye ne oldu sorusunun yanıtı henüz bilinmezken, aile ölü ya da diri bir haber almak istiyor. Öyle ki Müge Anlı yaptığı açıklama da şu sözleri paylaştı

Böyle bir sapıklık ile baş başayız. Arife Gökçe'nin başına neler gelebileceği konusunda ilk defa yorum yapamıyorum

Sinan: ' Bunları başkası yaptırıyor'

Müge Anlı Sinan olayında sapık adam kendi savunmasında bunları bana yaptıran biri var ben kendim yapmadım şeklinde savunmasını sunarken, bu kişilerin de akrabaları olduğunu söyledi. Arife Gökçe'nin akrabası Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan tarafından kaçırılıp tecavüze uğradığını açıklayan Sinan Sardoğan, aralarında olmadığını ve Arife Gökçe'nin nerede olmadığını beyan etti. 

Sapıklar 1 değil 2

Adeta Sapık köy olarak tanımlanmaya başlayan Müge Anlı Arife Gökçe olayı detayında; Kadir Durmuş'un jandarma ekiplerine ifade ettiği ancak yalan olan durumların olduğu ortaya çıktı. Öyle ki Müge Anlı Sapık Sinan vakası ile birlikte bu adamın da başka bir kadına cinsel tacizde bulunduğu söylendi. Kadir ile Mustafa'nın olay günü Arife Gökçe'nin evine gittiklerine dair ne bir delil ne de tanık vardı. Kadir ve Mustafa yayında Sinan ile yüzleşince Sinan Sardoğan hiçbir şey söylememiş gibi yaptı.

Sinan'ın kardeşi de itiraf etti

Müge Anlı Sinan Sardoğan'ın kardeşi canlı yayına bağlanarak yaşanan olay ile alakalı açıklama yaptı. Kardeşi Sinan'a doğruları anlatması için yalvaran Serap Bayrak, 'Annen yaşındaydı bunu nasıl yaparsın' diyerek ağladı. 

Sinan Sardoğan Sapıklığı kesinleşti

Bayan ve erkeklere kötü davranışları olduğu iddia edilen Sinan Sardoğan için başka kadınlara da sapıklık yaptığı ve cinsel içerikler gönderdiği ortaya çıktı. Arife Gökçe'nin kız kardeşi yaptığı açıklama da ''Sinan ve Kadir’den şikayetçiyim ben. Bana da mesaj attılar. Beni kaçıracaklardı. Ben bunlar yüzünden evimi değiştirmek zorunda kaldım” derken, bir köylü bayan da kendisini rahatsız ettiğini söyledi