Müge Anlı'da bugün işlenen konular arasında Elnare Kızmaz olayı da mevcut. Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün sabah kuşağında yer alırken, özellikle de son dönemlerde yaşanan olaylar adeta kan donduracak türden. Müge Anlı Sinan Sardoğan olayı, şüphelinin tutuklanması ile sonuçlanırken, Arife Gökçe'den hala bir haber çıkmaması, bu nasıl bir caniliktir dedirtiyor. Geçtiğimiz haftalarda Balıkesir'den yakınlarının aradığı Elnare Kızmaz bulundu mu? sorusu da sorulmaya devam ederken, Elnare Kızmaz ile alakalı son dakika gelişmeler olduğu iddia ediliyor. 

Peki Müge Anlı Elnare Kızmaz bulundu mu? Sapık Sinan suçunu itiraf etti mi? İşte detaylar...

Özellikle de son haftalarda Müge Anlı programı adeta kan donduran sahnelere ortaklı ettiriyor. İlk Elnare Kızmaz olayı patlak verirken, sonradan Arife Gökçe olayı da herkesi şok etmişti. Henüz ölü ya da diri ulaşılamayan iki kadın ile alakalı çalışmalar devam ederken, herkes Elnare Kızmaz bulundu mu? Arife Gökçe olayı son durum araştırmasını yapıyor. 

Müge Anlı Elnare Kızmaz son dakika haberi var

Hafta sonu sosyal medya da Müge Anlı'da arana Elnare Kızmaz ile alakalı korkunç bir detaya ulaşıldığı söylendi. Kocası tarafından para makinesi olarak görülen Elnare Kızmaz, 25 erkeğe pazarlanmıştı. Müge Anlı'da bugün işlenecek konular arasında Elnare Kızmaz olayından da haber olduğu söyleniyor.

Elnare Kızmaz olayında suçlu olarak kanıtlanan Muzaffer Deniz isimli adamın vücudunda Elnare Kızmaz'a ait DNA bulunması sonrasında, tutuklanmıştı.  İddiaların doğru çıkması sonrasında Elnare Kızmaz'a ait olduğu iddia edilen kafa tası ve kemiklere ulaşıldığı da gelen haberler arasında. 

Müge Anlı Elnare Kızmaz'a ne oldu?

Müge Anlı'da bugün Elnare Kızmaz olayı patlayacak gibi dururken, 17 gün ortadan kaybolması sonrasında Müge Anlı'ya başvuran ailesi tarafından korkunç olaylar gün yüzüne çıkartılmıştı. 

22 Kasım'da ortadan kaybolan Elnare'den haber alınamamıştı. Olayın derinlemesine işlenmesi akabinde korkunç detaylar ortaya çıkmış ve kocası tarafından neredeyse tüm köy erkeklerine satıldığı belirlenmişti. 

Psikolojik engelli

Psikolojik engelli olduğu bilinen Elnare Kızmaz'ın kardeşi 'ona dokunduğumuzda bile korkuyordu' derken, herkesi kahretmişti. Kardeşinin iddiaları, çok kere tecavüze uğradığı yönde iken, bunu yapan kişinin ise eşi olduğu ortaya çıkmış ve pazarladığı da söylenmişti. 

Suç duyurusu sonrasında tutuklama oldu

Müge Anlı Elnare Kızmaz olayı ile alakalı olarak Muzaffer isimli köylünün ve 2 kayınbiraderinin tutuklanması ile sonuçlanan Elnare Kızmaz olayı son durum merak ediliyor. 

Elnare Kızmaz bulundu mu?

O dönem Müge Anlı'da ifşa edilen bir video aslında tüm olaya açıklık getirmişti. İsmail isimli adamın kızının çektiği videoda Yakup'un eve gelmesi ve Ahmet'in de cebine para koyduğu görüntüleri işin aslını ortaya çıkarmıştı. 

Müge Anlı harekete geçti

Olayı kafasında çözen ünlü gazeteci Müge Anlı Elnare Kızmaz olayının arkasında durdu veya kaçırılan ya da öldürüldüğü düşünülen Elnare Kızmaz olayın da baş şüpheli ise kocası Ahmet Kızmaz olarak ortaya çıktı

Aldatmak Dizisinin Güzel Yıldızı Apar Topar Ameliyata Alındı! Aldatmak Dizisinin Güzel Yıldızı Apar Topar Ameliyata Alındı!

Kan donduran detay

Müge Anlı'da bugün Elnare Kızmaz olayı ile alakalı kafa tası ve kemik bulunması vakası mevcut. Öyle ki metruk bir evin çevresinde atılı kafatası ve kemik bulunduğu iddiaları ve bu kemiklerin de Müge Anlı da aranan Elnare Kızmaz'a ait olduğu söyleniyor. Bugün Müge Anlı'da Elnare Kızmaz olayı ile alakalı gelişmeler yaşanacak. 

Son dakika gelişmelerde bulunan Kafatası ve kemiklerin Elnare Kızmaz'a ait olduğu öğrenilirken, 80 yaşındaki Seyfettin Kara, kendisinin şüpheli olup olmadığının anlaşılması için yapılan DNA testinin sonuçlanmasını görmemek adına intihar ettiği açıklandı. Müge Anlı'nın kendisi ile röportaj yapmak istemesini kabul etmeyen 80 yaşındaki adam intihar ederek yaşamına son verdi. 

Bulunan Kemiklerin ve kafatasının Elnare Kızmaz'a ait olduğu öğrenilirken, etçil hayvanların zamanla kemikleri etrafa saçtığı da bildirildi.