Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? sorusu her gün sorulmaya devam ederken, Müge Anlı ve polis destekli ekipleri tam sürat araştırmaya devam ediyor. Müge Anlı Arife Gökçe arama çalışmalarına kadavra köpeğinin dahil edilmesi bile çalışmaları hızlandıramamışken, Gökçe'nin şüphelisi Sinan Sardoğan korumalarıyla programdaki koltuğunda oturmaya devam ediyor. Peki Arige Gökçe'yi Sapık Sinan mı öldürdü?

17 Aralık'tan bu yana Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? Arife Gökçe öldü mü? Öldürüldü mü? Soruları ile gündemde baş sırada devam ediyor. Canlı yayındaki tavırları, umursamaz halleri ve Müge Anlı'ya verdiği cevapları hatta tehditvari konuşmaları ile Sapık Sinan lakabıyla izleyici tarafından anılan Sinan Sardoğan, bugün yine yaptı yapacağını. Öyle ki Müge Anlı 6 Ocak canlı yayınında ortaya ses kayıtları çıktı. Tokat'ın köyünde süt kaynatırken ortadan kaybolan Arife Gökçe isimli 5 çocuk sahibi yaşlı kadından hala daha iz bulunamadı.

Ailesinin de programa dahil olması ile iki koruma ile programda adeta takılırcasına oturan Müge Anlı Sapık Sinan, aile bireylerince dün saldırıya uğramıştı. Herkesin bir an önce hapse atılmasını istediği şüpheli ile alakalı sona gelinmeye başlanıyor. 

Öyle ki Müge Anlı 6 OCak 2023 Cuma günü canlı yayında Sinan Sardoğan'ın ortaya çıkan ses kaydına, kendisinin bile şok olduğu anlar kameralara yansıdı. 

17 Aralık'ta ortadan kaybolan Arife Gökçe olayında gün gün gelişmeler yaşanıyor. Gökçe'ye ve Almus'taki birçok kadına cinsel içerikli mesajlar attığı gözlemlenen Sinan Sardoğan olayı hala daha patlak vermeye devam ederken, Müge Anlı 6 OCak 2023 Cuma yayınında yaşanan gelişmelerde Sinan Sardoğan canlı yayında yine yaptı yapacağını dedirtti. 

Tecavüz vakası varmış

Bir otobüs muavini Sinan Sardoğan'ı tanıdığını söyleyerek geçen sene dayak yediğini belirtti. 

Bu şahıs Tokat terminalinde 17 yaşındaki bir kızı taciz etti dayak yedi. Tesadüfen gördüm. Baktım bizim tacizci.Adım gibi eminim o kişi Sinan'dı

Arife Gökçe'nin kardeşi Hamide geldi

Sinanzede olarak bilinen Arife Gökçe'nin kardeşi Hamide Eroğlu'da Sinan Sardoğan'ın kendisine mesaj attığını ispatlerken bir ses kaydı ortaya çıktı. Sinan yüzünden evlerinden taşındıklarını söyleyen kadın, herkesi şaşırtan açıklamarı ile bu zamana kadar neden sustunuz dedirtti. 

Hamide Gökçe'nin oğlu bugün programa dahil olarak şu açıklamalarda bulundu:

"Ablam beni aradı. Sinan diye biri var annemi-kardeşimizi rahatsız ediyor' dedi. Mesajlara baktım küfürler etmiş. Ben bunu yolda görünce arabamla çarptım. Ama yakalayamadım. Yetişseydim bugün teyzem aramızda olacaktı. Sinan çalı topladığını söylüyor ama teyzemin kaybolduğu gün elinde balta bile yoktu. Arama çalışmalarında da hedef şaşırtıyor.

Sapık Sinan Hamide'nin kızı ile evlenmek istemiş

Müge Anlı Sinan Sardoğan bugün de rahat bir şekilde yaptığı açıklamaları ile gündeme çıktı. 

Ben Arife'nin yerini bilmiyorum. Aslında ben önce Hamide'nin kızını istedim. Ama Hamide kızını bana vermedi. Hamide, 'Siz kardeş gibisiniz olmaz' dedi. Ben bu yüzden Hamide'ye kafayı taktım" dedi. 

Sinan Sardoğan'ın katil olarak yorumladığı Kadir'in de kardeşine kancayı taktığı ortaya çıktı. Ancak tabii ki de araflarca doğrulanmadı. 

Müge Anlı ispatla geldi

Müge Anlı Sinan Sardoğan'a yalan söyleme elimde ses kaydı var deyince olanlar oldu. Müge Anlı 6 OCak proframında dinletilen ses kaydı ile Sinan Sardoğan bir kere daha ifşa oldu. İsteme merasimi gibi olan kayıt, Sinan Sardoğan tarafından yalanlandı. 

Dünyanın En Büyük Depremi Hangisi? En Çok Kaç Şiddetinde Deprem Yaşandı? Dünyanın En Büyük Depremi Hangisi? En Çok Kaç Şiddetinde Deprem Yaşandı?

Avukat Rahmi Özkan savcılığın bugünden sonra harekete geçerek Müge Anlı Sinan Sardoğan'ın hakkında takip başlatabileceğini belirtti. 

Geçtiğimiz gün Müge Anlı Sapık Sinan ortadan kaybolmak adına otelden kaçma girişiminde bulunmuştu.