Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? sorusu neredeyse her gün umutlar kaybolarak sorulamaya devam ediyor. 17 Aralık tarihinden beri bir izine rastlanmayan Müge Anlı Arife Gökçe olayının baş şüphelisi olan Sinan Sardoğan geçtiğimiz hafta sonu tutuklanması akabinde Katil Sinan Sardoğan mı soruları sorulmaya başlamıştı. Peki Müge Anlı 'da aranan Arife Gökçe bulundu mu? Müge Anlı Sinan Sardoğan neden tutuklandı? Sinan Sardoğan itiraf mı etti? 

17 Aralık günü Arife Gökçe isimli 64 yaşında 5 çocuk annesi kadın evinde sit kaynattığı sırada ortadan kaybolmuş kendisinden bir daha haber alınamamıştı. O günden sonra oğlunun Müge Anlı 'ya başvurması akabinde olay bambaşka yerlere ulaşmışken, Sinan Sardoğan isimli sapık, olayın meçhul şüphelisi olarak gösteriliyordu.  Müge Anlı'yı bile çileden çıkaran rahatlıktaki Sinan Sardoğan her gün canlı yayına katılıyor iki koruması ile birlikte olası saldırılardan da korunuyordu. 

Gün Gün Müge Anlı Arife Gökçe olayı ile alakalı türlü türlü iddialar ortaya atılmaktaydı. En son olarak canlı yayına katılan bir yakınları, kasabada düzenlenen bir festivalde Arife Gökçe'nin bir erkekle görüştüğü iddiaları söylenirken, bu sebeple oğlu ile kavga ettiği hatta eşi ile arasının bozuk olduğu söyleniyordu. 

Ancak Müge Anlı Arife Gökçe olayında bu olayın bir iftira olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı 'eğer ki bu kavga olduysa Arife Gökçe olayı bambaşka yerlere gider' demişti. Ancak Arife Gökçe ile oğlunun kavgasının sebebi ise oğlu olduğu ortaya çıktı. Hatta eşi ile arasının bozuk olduğu iddia edilen Arife Gökçe'nin ortadan kaybolmadan bir gün önce eş ile birlikte mutlu pozları sosyal medya da ortaya çıktı. 

Öte yandan Arife Gökçe olayında Kadir isimli komşu da şüpheli olarak görülmektedir. Bir çok araştırma konusuna dahil olan Kadir ile alakalı sosyal medya da yorumlar vardır. Öyle ki dikkatli izleyici Arife Gökçe'nin Kadir'in yakınlarında da araştırılmasını istiyor. 

Peki Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan itiraf mı etti? sorularının yanıtları Sinan Sardoğan'ın geçtiğimiz hafta tutuklanması akabinde merak edildi. Müge Anlı yayınından çıktıktan sonra apar topar gözaltına alınan Sinan Sardoğan'ın tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı. Ancak Sinan Sardoğan'ın tutuklanmasının Arife Gökçe olayı ile alakasının olmadığı ortaya çıkmış ve Sardoğan'ın bambaşka bier sapıklık hikayesi de bu tutuklanma sonrasında konuşulmaya başlamıştı. Küçük bire Suriyeli çocuğa zorla tecavüz eden Sinan Sardoğan'ın tutukluluk sebebi bu idi. 

Mahkemede ifade verdi

13 yaşındaki çocuğa tecavüz etmek suçundan yargılanan Sinan Sardoğan, üzerine atılan iftiraları kabul etmemiş ve olayın yaşandığı tarihte İstanbul'da olmadığını açıklamıştı. Olay ile alakalı çalışmalar süregeliyor. 

Sinan Sardoğan intihar mı etti?

Tutuklanarak cezaevine gönderilmesi akabinde Sinan Sardoğan hakkında intihar etti iddiaları sosyal medya da çok konuşulmaktaydı. İlk Sinan Sardoğan öldü iddiaları sosyal medyanın gündeminde yer alırken, bunun sebebinin ise intihar etmesi olarak gösterilmişti. Ancak Müge Anlı ve ekibi Sinan Sardoğan intihar mı etti? Sinan Sardoğan öldü mü sorularının yanıtını ise hayır olarak vererek, iddialara itibar etmeyiniz uyarısında da bulundu.

Efsane Sporcunun Hayatını Alt Üst Eden Olay! Sevenleri Kahroldu Efsane Sporcunun Hayatını Alt Üst Eden Olay! Sevenleri Kahroldu

Müge Anlı saat kaçta başlıyor?

Senelerdir reality programları deyince akla gelen ilk isim Müge Anlı Hafta içi Her gün 10.00 itibari ile ATV ekranlarında başlamaktadır.