Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? sorusunun yanıtı her gün araştırılmaya devam ediyor. Öyle ki Müge Anlı Sinan Sardoğan'ın ilk gözaltına alınması sonrasında da tutuklanması akabinde yavaş yavaş itirafların başladığı iddia ediliyor. 17 Aralık'tan bu yana kayıp olan Arife Gökçe olayının şüphelisi olan Sinan Sardoğan isimli sapık, uzunca bir süre canlı yayına katılmış, her gün türlü türlü iddialar ve birbirinden çelişkili hareketleriyle Müge Anlı dahil herkesi çileden çıkartmıştı.

Müge Anlı Arife Gökçe olayı ile adı duyulan ve ilk şüpheli kapsamında, Gökçe'nin eşi tarafından 'tek başına yapamaz' şeklinde yorumlanan Sinan Sardoğan geçtiğimiz hafta kaldığı otelden kaçma girişiminde bulunmuştu. Sonrasında Cuma günü yayınlanan Müge Anlı haftanın programı sonrasında Sapık Sinan'ın apar topar gözaltına alındığı haberi duyulmuş ve yapılan işlemler sonrasında da tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.  Müge Anlı Sapık Sinan'ın tutuklanma sebebi ilk olarak Arife Gökçe olayı ile bağlantısı olduğu iddia edilse de durum böyle değildi.

Sinan Sardoğan'ın tutuklanması sonrasında herkes Arife Gökçe olayını merakla araştırırken, Arife Gökçe bulundu mu? soruları ile de arama motorlarını aşındırdı. Ancak Sinan Sardoğan'ın tutuklanmasının ardında yatan bambaşka bir olay çıktı

13 yaşında bir kız çocuğuna tecavüz etme suçundan gözaltına alınan Sinan Sardoğan, adliyede tamamlanan işlerinin akabinde tutuklanarak cezaevine gönderildi. Suriyeli olduğu öğrenilen kız çocuğunun ailesi olayı onayladı. 

Müge Anlı Arife Gökçe olayında son dakika

Geçtiğimiz gün yayınlanan Müge Anlı canlı yayında ortalığı ayağa kaldıracak iddialar mevcuttu. 

Arife Gökçe'nin eşinin akrabası olan bir şahıs canlı yayına katılarak ortaya attığı iddia, stüdyonun buz kesmesine mahal verdi. 

Tayfun Gökçe, annesi Arife Gökçe'yi hıdırellez festivalinde başka bir erkekle yakalayıp dövdü. Annesine meydan dayağı attı. Yalan söylüyorlar. Yakalayan gören kişiler de var

şeklinde açıklama sonrasında gözler Tayfun Gökçe'ye çevrildi. Arife Gökçe'nin oğlu ve eşi ise bu durumu tamamen yalanlayarak, işi örtbas etmeye çalışıyorlar dedi. 

Müge Anlı ele aldı

Müge Anlı iddia edilen bu olayın doğruluk payının olması durumunda hedef okların yönünün değişebileceğini açıkladı. 

Konu ile alakalı Avukat Rahmi Özkan ise;

Size Müge Hanım soruyor ben de soruyorum. Sizin eşinizle ilgili böyle bir dedikodu köyde yayıldığına göre; bunun aslı nedir? Bugün inkar edersiniz. Sonra insanlar telefonla bağlanır. 'Unutmuştum' derseniz iş işten geçer. Burada aile namusunu korumaya kalkmayın. Ama bir takım konuların ortaya çıkması bu olayı aydınlatacaksa o zaman onur ve şerefimize söz de uzatılsa buna katlanmalıyız

ifadelerini kullandı. 

Arife Gökçe kimle yakalandı

Arife Gökçe olayı sonuçlanmamaya devam ederken, kendisine atılan iftiraya karşılık aileden destek geldi. Tayfun Gökçe; 'kimle birlikte olduğunu açıklayın, tamam diyeceğiz' dedi. 

Çökelekçi ile mi kaçtı?

Müge Anlı, ortaya çıkan bu iddialar sonrasında Sinan Sardoğan'ın 'Arife Gökçe sağlam pabuç değil' dediği günü anımsattı. "Sinan, 'Bu kaybolan kadın sağlam ayakkabı değil. Çökelekçiyle biri görmüş. Adı çıktı' demişti dedi. 

Başka bir erkek değil çocuk yakma olayı

Müge Anlı olayı ile alakalı olarak canlı yayına bağlanan bir izleyici festivalde yaşananları anlattı. "Festivalde Tayfun'un çocuğunun üzerine çay dökülmüştü. Arife Teyze, "Çocuğu yaktınız" dedi. Bunun üzerine Tayfun, "Senin çocuğun mu benim çocuğum" dedi ve anne oğul tartıştı" şeklinde tartışma sebebini açıkladı. 

Müge Anlı 12 Ocak yayınında Arife Gökçe hakkında son dakika ortaya atılan iddia konuşulacak. 

Mezarlıkta arama başlatıldı

Arife Gökçe'nin cesedine ulaşmak adına çalışmalar devam ederken, geçtiğimiz gün olay mahalindeki mezarlık didik didik arandı. Ancak bir ize rastlanılmayan Arife Gökçe'nin nerede olduğu sorusuna dikkatli izleyici 'Ama, Maalesef Bulunamazdı... Kadir'in attığı betonu kaldırın...Okumuyormuşsunuz. Duymuyor musunuz Neden Dinlemiyorsunuz?'' şeklinde yorum yaptı. 

AFAD Gönüllüsü Nasıl Olunur? İşte AFAD Gönüllüsü Olma Şartları AFAD Gönüllüsü Nasıl Olunur? İşte AFAD Gönüllüsü Olma Şartları