Migros Market indirim kampanyaları ile vatandaşın kalbini kazanmaya devam ediyor. Son günlerde yaptığı büyük indirimlerle dikkatleri üzerine toplayan Market zinciri, Hafta sonuna özel yeni kampanyasını da açıkladı. Migros'ta bu hafta sonu Oba ayçiçek yağı fiyatı dibe çekildi. Üstelik 2’li alımda daha da büyük indirim sizi bekliyor.

Ucuz ayçiçek yağı almak ve ekonomik alışveriş yapmak isteyenler için Migros'tan önemli duyuru geldi. Hafta sonuna özel yeni kampanyasını açıklayan ünlü marketler zincirinde dev ayçiçek yağı indirimi başladı. Sadece 2 gün geçerli kampanya kapsamında Oba 5 litre ayçiçek yağı fiyatı resmen dibe çekildi. Peki, Migros ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Migros hafta sonu indiriminde başka neler var?

MİGROS 5 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI FİYATI DİBE ÇEKİLDİ

Migros'ta sadece hafta sonu Yani iki gün geçerli kampanya kapsamında ayçiçek yağı fiyatlarına indirim uygulandı. Kampanyaya göre 2’li alımda 5 litre Oba ayçiçek yağı fiyatı 162,90 TL'den 125 TL'ye düşüyor. Yani ikili ayçiçek yağı alımında vatandaşın Kazancı son derece yüksek oluyor. Sadece hafta sonu için geçerli olan kampanyada marketlerde bulabileceğiniz ürünlerin yanı sıra sanal market üzerinden de Sipariş verebilirsiniz.

MİGROS HAFTA SONU İNDİRİMİNDE NELER VAR?

Migros hafta sonu indirim kampanyasında çok sayıda üründe de indirim var. Bu hafta sonu geçerli kampanya kapsamında indirime giren ürünler şöyle:

Cem siyah sele zeytin 800 gram ikili alımda 45 TL

Çamaşır yumuşatıcılarında %25 indirim

Elektrikli Küçük ev aletlerinde %25 indirim

Vücut şampuanlarında %50 indirim

Deodorant çeşitlerinde %30 indirim

Faturası 135 TL Üzeri Olana Son Çağrı Yapıldı! PTT Kollarını Açtı Anında Ödüyor Faturası 135 TL Üzeri Olana Son Çağrı Yapıldı! PTT Kollarını Açtı Anında Ödüyor

Yüz vücut el bakım kremlerinde losyonlarda ve parfümlerde %50 indirim

Makyaj ürünlerinde kişisel bakım ve aksesuarlarda %50 indirim

Çikolatalarda çikolata kaplı barlarda ve gofret çeşitlerinde %25 indirim

Saç boyaları ve saç şekillendirme ürünlerinde %40 indirim

Aptamil Çocuk Devam Sütü 4 800 gram + 350 gram 299 TL

Papia parfümlü tuvalet kağıdı 8'li 39 TL

Salkım domates kilogram 29,50 TL

Elma Golden kilogram 14,90

Ramazan kolileri lezzet paketi 429,90 TL

Ramazan Kolileri Bereket paketi 229,90 TL