Tuvalet kağıtlarındaki özellikle de geçtiğimiz seneden bu yana yapılan zamlar, vatandaşı ya daha ucuz markaya itti ya da marketlerdeki indirimleri takip etmeye zorladı. Marketler zinciri adı altında birçok bilinen marketlerde belirli günlerde aktüel ürün indirimleri yer alırken, stoklarla sınırlı kapasitede tuvalet kağıdımı indirimleri de yapılıyor. 

Tuvalet kağıdı indirimi denilince akla gelen marketlerden neredeyse en baş sırada yer alan Migros yine yaptı yapacağını dedirten indirimler mevcut. Öyle ki Migros sattığı tüm marka tuvalet kağıtlarında mevcut indirimi açıkladı. 

Peki Migros indirimli ürünler listesinde hangi marka tuvalet kağıdı kaç paradan satılacak? İşte detaylar...

Tuvalet kağıdındaki zamlar sonrasında Migros adeta konuya el atmış olacak ki sadece belirli markalarda değil, satışa sunduğu tük marka tuvalet kağıtlarının indirim listesini yayınladı.  İndirim sonrasında tuvalet kağıdı fiyatları güncellendi.

Migros tuvalet kağıdı indirimi

Solo Tuvalet Kağıdı 32'li 149,90 TL

Selpak Deluxe Pamuk Katkılı Tuvalet Kağıdı 32'li 179,90 TL

Selpak Deluxe Pamuk Katkılı Tuvalet Kağıdı 4'lü 22,90 TL

Sofia Parfümlü Tuvalet Kağıdı 8'li 49,90 TL

Mare Tuvalet Kağıdı 4'lü 14,90 TL

Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız

Maylo Süper Bambu Tuvalet Kağıdı 8'li 39,90 TL

Tuvalet kağıdı zamlarından nasibini alan vatandaş indirimli olan tuvalet kağıt markalarını ve indirimin hangi market tarafından yapıldığını açıklarken, tüm markalarını indirime sokan Migros, fiyatları da yukarıdaki gibi güncelledi.