Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın

Market alışverişini ucuza getirmek isteyenler için Migros 500 TL hediye çeki kampanyasını duyurdu. Devam eden enflasyon ve faiz ortamı her geçen gün alım gücünü düşürürken, vatandaşlar market alışverişlerinde sürekli indirim haberlerini kovalıyor. 

İndirimlerin yanı sıra Money Kart'a avantajlarıyla da bilinen Migros, yeni bir kampanyayla hem işbirliğini hem de hediye çekini duyurdu. 2023 yılının ilk günlerinde, Aralık sonunda duyurulan yeni asgari ücretle birlikte zamlar etiketlerde görülmeye başlanmıştı. Bunun üzerine zam yarışına giren marketlere müdahale gelince fiyatlarda sabitleme haberleri gelmişti. 

migros-2

Migros Fiyat Sabitledi 

Denetimlerin artmasının ardından marketler çok sayıda ceza alırken, yeni bir kampanya başlatıldı. Çoğu market zinciri her ay belli ürünlerin fiyatlarını sabitleyeceğini duyurdu. Migros da yine bu marketlerden biri olarak, mobil uygulamasında ve marketlerinde her ay belli ürünlerin fiyatını sabitlemeye başladı. 

ON Bankacılık Müşterisi Olana Migros 500 TL Hediye Çeki 

Fiyat sabitleme hareketinin yanı sıra Migros, Burgan Bank'a bağlı ON Dijital Bankacılıkla işbirliğini duyurdu. ON Bankacılık müşterisi olanlar, Migros'tan 500 TL'lik hediye çeki alacaklar. 

Davet koduyla kaydolan kişiler, kişi başına 100 TL olmak üzere en fazla 5 kez kampanyadan faydalanabilecekler. Böylelikle de Migros'dan 500 TL'ye kadar bedava alışveriş yapabilecekler. 

Migros 500 TL Hediye Çeki Nerelerde Geçerli?

  • Migros
  • 5M Migros
  • Migros Jet
  • Macrocenter
  • Macrocenter Kiosk 
  • Migros Sanal Market
  • Migros Hemen 

onbankacilik

Migros 500 TL Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

Migros 500 TL hediye çeki, ON Bankacılık müşterisi olan kişilere verilecek. Davet kodu ile kayıt olan müşteriler, 500 TL Migros hediye çekini sanal alışverişlerinde kullanabilecekler. Davet koduyla müşteri olanlar için yapılan detaylı açıklama ise şöyle: 

Sana özel davet kodunu; ON Mobil Avantajlar Dünyası menüsünden ON’a Davet kampanya sayfasına girerek alabilirsiniz. ON Mobil’de ON’a Davet kampanya sayfasında «davet kodunu» oluşturduktan sonra “Davet kodu paylaş” butonuna tıklayarak davet kodunu yakınlarınla Whatsapp, SMS, E-posta ve diğer iletişim yolları ile de paylaşabilirsiniz.

Migros 500 TL Hediye Çeki Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?

Migros'un ON Bankacılık işbirliği ile başlattığı bu kampanya, 30 Haziran 2023 tarihinde sona erecek. Ayrıca bir müşteri, en fazla 5 kişiye davet kodu gönderebileceğinden, en fazla 500 TL kadar hediye çeki kazanma imkanı var.