18-24 yaş arası öğrencilere müjde geldi! 7500 TL öğrenci yardımı için e-Devlet başvurusu az önce açıldı 18-24 yaş arası öğrencilere müjde geldi! 7500 TL öğrenci yardımı için e-Devlet başvurusu az önce açıldı

Ülke genelindeki şubelerinde farklı kategorideki ürünleri raflara dizen Migros, düzenli olarak indirim listelerinin yayınlıyor. Bu kapsamda, Migros'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma göre, ayçiçek yağı indirimli olarak satışa sunulacak. Söz konusu kampanyanın duyurulması ile birlikte, ayçiçek yağı indiriminin ne zaman başlayacağı ve sona ereceği, ayçiçek yağının fiyatı ve ürünün detayları araştırılmaya başlandı.

Migros İndirim Ayçiçek Yağı

Migros'un yayınladığı indirim listesine göre, Komili ayçiçek yağı 4 litre pet 3-12 Ocak tarihleri arasında indirimli olarak raflarda yer alacak. 3 Ocak tarihinde başlayan ve 12 Ocak'a kadar devam edecek kampanya süresi boyunca, Komili ayçiçek yağı 4 litre pet 123,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Migros'un açıklamasına göre, indirim kampanyası Money Kart ve Money Bonus ile yapılan alışverişlerde geçerli olacak. 12 Ocak'a kadar devam edecek kampanya ile ilgili Migros'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ''Komili Ayçiçek Yağı Pet (4 L) 12 Ocak tarihine kadar 123,90 TL'ye Migros mağazaları ve Migros uygulamasında!'' ifadelerine yer verildi.