Oyuncu Orhan Aydın: 'Kızım Göçük Altında Ses Veriyor' Oyuncu Orhan Aydın: 'Kızım Göçük Altında Ses Veriyor'

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama kapsamında havaların 24 Ocak tarihinden sonra soğuyacağı düşünülmektedir. Yapılan açıklamaya göre yurdun güney ve batısı, Edirne ve Kırklareli çevreleri, Çanakkale'nin güney bölümü, Balıkesir'in batı bölümü, İzmir'in batı bölümü, Aydın'ın batı bölümü hava parçalı bulutlu olacak. Muğla, Antalya, Isparta çevreleri, Hatay çevreleri, Burdur'un doğusu ve Adana'nın güneyinde havanın sağanak yağışlı olacağı ve diğer yerlerinde bulutlu olacağı ön görülmektedir.

24 Ocak’tan İtibaren Kar Gelecek!

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten tarafından kar yağışının ne zaman geleceği açıklandı. Kerem Ökten tarafından yapılan açıklamada:

"3 gün boyunca lodos ile havalar ısınacak. 24 Ocak'a kadar devam. Sonra havalar soğumaya başlayacak. Ay sonu gücü ve etki alanı henüz netleşmeyen bir karlı sistem var. Takibini hep beraber yapacağız. Ay sonu karlı sistemini takibe devam ediyoruz. Aşağıdaki Stratosfer. Bunu takip etme sebebim; Şubatta doğudan bir canavar gelebilir. Onun kesinleşmesi olayı. Mavi yuvarlak kutbun merkezindeyken soğukları hapsediyordu. Kırmızı maviyi öldürdüğünde kutuptaki soğuklar dışarı çıkacak" denildi.