Cumhuriyet Döneminin En Büyük Zabıta Alımı Başlıyor! Lise Mezunu Olmak Yeterli Cumhuriyet Döneminin En Büyük Zabıta Alımı Başlıyor! Lise Mezunu Olmak Yeterli

Brezilyalı efsane futbolcu Pele'den hayranlarını üzecek haber geldi. Dünya futbolunun en büyük efsanelerinden Pele, 82 yaşında yaşamını yitirdi. Uzun süredir kolon kanseri tedavisi gören ve durumu ağırlaşan Brezilyalı efsane Pele hayatını kaybetti.

Futbol dünyasını acıya boğan bu üzücü gelişmenin ardından Ronaldo ve Messi sosyal medya hesaplarından açıklama yayınladılar.

RONALDO: Huzur İçinde Uyu Kral Pele

Cristiano Ronaldo sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda:  ''Tüm Brezilya'ya ve öncelikle Edson Arantes do Nascimento ailesine derinden başsağlığı diliyorum. Ebedi Kral Pele'ye sadece bir ''hoşça kal'' demek futbol dünyasının şu anda yaşadığı acıyı ifade etmeye asla yetmeyecek. Milyonlarca insan için bir ilham kaynağı dün, bugün ve sonsuza dek bir örnek olacak. Bana gösterdiğiniz sevgi uzaktan da olsa her zaman hissedildi. O asla unutulmayaca, hatırası her birimiz için sonsuza dek yaşayacak. Huzur içinde uyu Kral Pele!'' diyerek duygularını paylaştı.

MESSİ: Huzur İçinde Uyu Pele

Lionel Messi instagram hesabından yaptığı paylaşımda: ''Huzur içinde uyu Pele'' dedi.