Dünyanın en çok kullanılan dijital platformlarından biri olan Netflix'in yeni yayımladığı dizilerden biri olan Şahmaran, galasını gerçekleştirdi. Fragmanlarda bile çok az yer alan Mert Ramazan Demir'in galada ön planda olması ise diziyi izleyenlerin çeşitli iddialar ortaya atmasına neden oldu. 

Peki Mert Ramazan Demir neden bu kadar ön plana çıkarıldı? İzleyenler konuyla ilgili ne düşünüyor? İşte Mert Ramazan Demir'le ilgili ortaya atılan değerlendirmeler... 

Yalı Çapkını'nın Yükselişi Devam Ediyor! 

yalicapkini

4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme! 4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme!

Yalı Çapkını dizisiyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Mert Ramazan Demir, fragmanlarda bile az görünmesine rağmen Şahmaran'ın galasında oldukça ön plandaydı. Hatta bazı pozları Twilight'taki Robert Pattinson'a bile benzetilmişti. 

Bir dergiye yapılan kapak çekiminde ise Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in yanında, Mert Ramazan Demir de vardı. 

Reyting Başarısından Yararlanıyorlar İddiası 

mertramazandemir

Öte yandan TV 100'den Birsen Altuntaş'ın yayımladığı bir habere göre düzenlenen basın toplantılarında Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in yanında Mert Ramazan Demir'in de yer aldığını bildirdi. 

Şahmaran fragmanlarında Netflix'in oldukça az yer verdiği Mert Ramazan Demir'in gala ve tanıtımlarda oldukça ön planda oluşu, izleyenlerin Yalı Çapkını dizisinin reytinginden yararlandıkları yorumunu yapmasına neden oldu.