4 sezondur değil günlük rekorların haftalık rekorların da padişahı olan Kuruluş Osman dizisinin yeni yıldan nasibini aldığı belirtilmişti. Kuruluş Osman 4 Ocak var mı sorusu özellikle de 111. Bölüm fragmanı yayınlanması sonrasında heyecanın tavan yaptığı noktada soruluyor. Peki Kuruluş Osman bu hafta var mı? Kuruluş Osman yeni bölümü bu akşam var mı?

Tam da yılbaşı günü yayınlanan Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm fragmanı izleyiciye Çarşamba gününü iple çekmesine mahal verirken, tam da yılbaşı haftası olması Kuruluş Osman 4 Ocak var mı? Sorusunun sorulmasını da sağlamıştı. Bala ile İsmihan'ın karşı karşıya geleceği Kuruluş Osman yeni bölüm bu akşam var mı? Geçtiğimiz hafta dizilerin yeni bölümleri olmayacak açıklamaları Kuruluş Osman için geçerli mi?

Yargı Dizisi Finali İfşa Oldu! Bakın Ilgaz'ı Kim Öldürdü Yargı Dizisi Finali İfşa Oldu! Bakın Ilgaz'ı Kim Öldürdü

Kuruluş Osman 4 Ocak 2023 var mı?

Kuruluş Osman 4 Ocak yeni bölümü var mı sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. Geçtiğimiz hafta yeni bölümünün yayınlanmayacağının ortaya atıldığı ancak 31 Aralık'ta sürpriz bir şekilde yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile birlikte kafaları karıştıran Kuruluş Osman 111. Bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. 

Reyting savaşını bırakmayacak

Yayın gününde kendisi haricinde tam da 5 dizinin bulunduğunu var sayarsak, dizinin izleyicisinin sadıklığını aslında görebiliriz. 3 sezon reytinglerde birinci Olan Kuruluş Osman dizisi bu sezon yayınlanan yeni diziler ile reytinglerde düşüş yaşayabilir dedirtiyordu. Öyle ki Kuruluş Osman yayınlandığı günün sahibi olmaya devam ediyor.  Kuruluş Osman 11. bölüm fragmanının geç yayınlanması izleyiciyi yılbaşı öncesi üzerken, tam da yılbaşı günü yayınlanması, dizi fanlarına adeta yeni yıl hediyesi gibi geldi. Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman 4 Ocak yayınlanacak mı? sorusunun yanıtları evet olarak karşımıza çıkarken, özellikle de iki kadının kendi iç savaşı bölüme damgasını vuracak. 

Kuruluş Osman Oyuncuları

Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Seda Yıldız (Edebalı), Hakan Yılmaz (Kantekuzenos), Özge Törer (Bala Hatun), Rüzgar Aksoy (Turgut Bey), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Nihat Altınkaya (Olof), İpek Karapınar (Frigg), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Berk Erçer (Konur), Almıla Uluer Atabeyoğlu (Bengi Hatun), Kaan Yalçın (Öktem), Burç Kümbetlioğlu (Dursun Fakıh), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Taha Baran Özbek (Aktemur), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Miray Akay (Alçiçek), Caner Nalbantoğlu (Dan), Aybars Kartal Özson (Orhan), Yaman Balcı (Alaeddin), Cemre Demircan (Fatma), Noyan Üzer (Frodi) 

ATV 4 Ocak Yayın akışı

8:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol'da
19:00 atv Ana Haber
20:00 Kuruluş Osman
00:20 Karanlık Saat - Yabancı Sinema

Gördüğünüz üzere Kuruluş Osman 4 Ocak'ta izleyicisine bir sürpriz yaşatmadan ekranlarda yer alacak