Olayı boşanmanın ardından Mehmet Dinçerler ve Hadise arasındaki yarışa şahit olmayanınız yoktur...

Herkesi Yaylım Ateşine Tutan Seren Serengil ve Sevgilisine İthafı Yürekleri Burktu Herkesi Yaylım Ateşine Tutan Seren Serengil ve Sevgilisine İthafı Yürekleri Burktu

Alınan nişan yüzüğünün sahte çıkması üzerine Hadise bir mücevher markasının reklam filminde oynamıştı. Onun üzerine de 40 milyon TL'ye bir yalı dairesi alarak, Mehmet Dinçerler'in parasına ihtiyacı olmadığını krallar gibi medyada göstermişti.

Hadise'nin 40 milyon TL'ye aldığı yalı dairesinin üzerine Mehmet Dinçerler ise 60 milyon TL'ye lüks bir villa almış, 15 milyon TL'ye de içine mobilya döşemişti! 

hadiseicardi

Milyonların havada uçuştuğu ilişkide ilk yeni aşka yelken açan ise Hadise oldu. Birkaç gündür etrafta dönen Hadise ve Icardi aşkına dair iddialar güç kazanırken, Mehmet Dinçerler'den yeni bir paylaşım geldi. 

Hadise'nin son katıldığı Galatasaray maçında Icardi, 2 gol atmıştı. O sırada ise tribünlerde 'Söylenmedi Hiç' isimli şarkı çalıyordu. Videoların paylaşılması üzerine Mehmet Dinçerler durumu sindirememiş olacak ki 'Söylenmedi Hiç!!!' yazarak tweet attı. 

hadisemehmetdincerler

Ancak 2 Şubat 2023 tarihinde attığı tweet'i sildi. Şu anda ise profilinde en son 29 Ocak tarihinde retweet ettiği bir Galatasaray videosu var. Videoda çalan şarkı ise yine 'Söylenmedi Hiç'! Ayrıca Mehmet Dinçerler'in de Galatasaraylı olması olaydaki başka bir ayrıntı...