Yasmin Erbil yine yaptı yapacağını. Sosyal medyanın belki de en aktif isimlerinden olan Yasmin Erbil, yürekleri hoplatan pozları ile de yazın deniz de kışın yatakta paylaşıyor dedirten yorumlara imza atıyor. 

Mehmet Ali Erbil'in 26 yaşındaki kızı Yasmin Erbil, yaz boyu 'tatili hiç bitmez' dedirtircesine her gün farklı bir yerde pozlarını takipçilerine sunarken, kimi zamanda frikik vermenin adeta ucundan dönüyordu. Yaz bitip kış geldiğinde de Yasmin Erbil, yarı çıplak pozlarını yatakta izleyicisine sunarak, büyük tepki topladı.

İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız! İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız!

Adeta sosyal medya fenomeni olarak anılmasının bir sebebi babası bir sebebi de bu açılıp saçılmış rahat halleri olarak yorumlanan güzelleri güzeli Yasmin Erbil geçtiğimiz gün sosyal medyayı ikiye böldü. 

Şu sıralar sosyal medya Yasmin Erbil'in son olaylı yatak pozunu konuşuyor. Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz ile aşk yaşamaya başlayan isim, özel hayatı ile pek gündeme çıkmamakta iken babası Mehmet Ali Erbil'in TikTok paylaşımlarına olan tepkisini 'kapat şunu' yorumunu yapması ile belirtmişti. 

Takipçilerinin beğenisi kapmak adına sürekli sosyal medya paylaşımı yapan Yasmin Erbil, Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar evliliğinden dünyaya gelmiştir. Babasının Çarkıfelek programına koşup da kucağına atladığı günlerden sonra kendini unutturmayan, sosyal medyada da sürekli aktif olan isim, babasının bile 'bu kadar açık olunmaz' yorumlarına maruz kalmıştı. O dönem sosyal medya takipçileri ise 'babasına bak, kızını al' demişti. 

Sosyal medya da yüz bine yakın takipçisi bulunan Yasmin Erbil son paylaşımı ile yürekleri hoplattı. Öyle ki yatakta yarı çıplak denilecek bir poz paylaşan Yasmin Erbil, yürekleri adeta hoplattı. 

Takipçilerinin beğenisini kazanan Yasmin Erbil'in yatak pozu olarak açıklanan paylaşımında ise şu resimleri bulunuyordu