Wanda Nara ile olaylı ilişkisi nedeniyle gündemden düşmeyen Icardi, önce eski takım arkadaşının Wanda'ya attığı mesajları ifşa etti.

İfşa da yetmezmiş gibi, eski eşinden intikam almak için hem özel jetini geri aldı, hem de Nara'nın kullandığı tüm kredi kartlarını bloke etti. Alışveriş sırasında kartlarının bloke ediliğini öğrenen Wanda ise sinir krizi geçirdi.  

wandanara

Eski Takım Arkadaşını İfşa Etti! 

Galatasaray'daki performansı ile Süper Lig'e damgasını vuran Arjantinli futbolcu Icardi, özel hayatı nedeniyle yeniden gündem oldu. 

keitbalde

Instagram'da yaptığı paylaşımlarla Inter'deki eski takım arkadaşı Keita Balde'nin Wanda Nara'ya attığı mesajları ifşa etti. Balde'nin mesaj ve aramalarla Nara'yı rahatsız ettiğini ifşa eden Icardi, şunları kaydetti:

Keita Balde! Şimdi seni yarın yapacağın rutin işlerden kurtaracağım ki ailene ve başka şeylere vaktin olsun. Az önce, boynuzlanan zavallı bir kadına, eşinin bir süredir karıma (henüz boşanmadık) mesajlar yazdığını ve cevap almamasına rağmen bundan vazgeçmediğini söyledim. Elimde Instagram'dan eşime gönderdiği mesajlar ve fotoğraflar dahil her şey var. Bunları eşim bana gönderdi. Bunları tabii ki paylaşmayacağım.

İşte, eşine yazdığım mesajları buraya bırakıyorum şampiyon! Magazin programları artık senin için zorlu geçecek. Kendini işine, yani fotoğraf çekmeye adasan iyi edersin. Eşine yalnızca Wanda'ya mesaj attığını söyledim, gönderdiğin mesajları yollamadım. Ailenizin geleceğini ona bırakıyorum. Unutma!

Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı

Icardi Nara'dan İntikam Aldı! 

wandanaraicardi

Antalyaspor'la maçında sezonun 6. gölünü kaydeden Arjantinli futbolcu Icardi, karşılaşma sonrasında İstanbul'dan Fransa'ya gitmişti. Sosyal medya hesabından bir gönderi paylaşan Icardi'nin eski eşinden intikam aldığı da ortaya çıktı. 

Özel izin alarak Fransa'ya giden Icardi, eski eşiyle ortak kullandığı her şeyi tekrar kendi üzerine aldı. 

wandaicardiaile

Golssip'in haberine göre ünlü futbolcu, kendisine ait olan ancak Wanda Nara ve çocuklarının kullandığı özel jeti almak için acilen Fransa'ya gitti. 

Jet'i üzerine alma işlemlerini halleden Icardi, yine kendi üzerine olan ancak eşinin kullandığı kredi kartlarını da iptal ettirdi. 

wandaicardi

Alışveriş sırasında durumu öğrenen Wanda ise kasada ödemeyi gerçekleştiremeyince sinir krizi geçirdi. Son olarak Francesca ve Isabella isimli çocuklarının velayetini almak için harekete geçen Icardı, özel bir avukat da tuttu.