Vatandaşın mutfak ihtiyaçları kapsamında en çok kullandığı ürünler çay, şeker ve sıvıyağ olurken, enflasyonun çok üst seviyelerde seyretmesi ile birlikte en ucuz çay fiyatları, en ucuz şeker fiyatları ile birlikte en ucuz Ayçiçek yağı fiyatları araştırılıyor. Bu kapsamda marketler türlü türlü indirimlerini aktüel kataloglarında sunarken, kesinlikle ki en dikkat çeken de bu ürünler olmakta.  İşte çay, şeker ve Ayçiçek Yağındaki dev indirim kaçırılmayacak fırsat sizlerle.

Tirebolu 42 Özel Üretim Siyah Çay 1000 gr fiyatı 64,90 TL olarak listede yer alırken, Bal Küpü Toz Şeker 1000 gr fiyatı ise 27,75 TL olarak güncellendi.

Gerek dolar kurunun artması gerekse de enflasyonun yükselmesi vatandaşın cebini yorarken, bu kapsamda indirimli ürünler çok araştırılıyor. Mağazalar zincirleri de bu kapsamda her hafta yaptıkları indirimler ile vatandaşın cebini serinletiyor. 

Çağrı markerler zincirinde ülke genelindeki marketlerinde çay ve şeker indirimlerinin Yanı sıra 4 Litrelik Ayçiçek Yağı 124,95 TL'lik fiyatı ile satışa sunuldu. 

Faturası 135 TL Üzeri Olana Son Çağrı Yapıldı! PTT Kollarını Açtı Anında Ödüyor Faturası 135 TL Üzeri Olana Son Çağrı Yapıldı! PTT Kollarını Açtı Anında Ödüyor