Kan Donduran Olay! Canı Gibi Koruyacağına İki Erkekle Birlikte İşkence Etmiş! Kan Donduran Olay! Canı Gibi Koruyacağına İki Erkekle Birlikte İşkence Etmiş!

U19 derbisinde Galatasaray ve Fenerbahçe kozlarını paylaştı. Florya Metin Oktay Tesislerinde oynanan mücadele Galatasaray U19’un 4-0’lık üstünlüğüyle sona erdi. Geçtiğimiz hafta Kadıköy’de rakibini 3-0 mağlup eden Galatasaray, U19 liginde de rakibine üstünlük sağladı.

Fenerbahçe U19 Kendi Kalesini Hedefledi

Galatasaray U19 takımı'nın gollerini 18. dakikada Yiğit Efe (KK), Caner Doğan 69 ve 72. dakikalarda, ve 90+2. dakikada Mehmet (KK) kaydetti.

Galatarasaray U19 Liderliği Sürdürdü

Galatasaray bu galibiyetin ardından 32 puanla liderliğini sürdürdü, Fenerbahçe U19 takımı ise 26 puanda kalarak maç fazlasıyla 2. sırada yer aldı. Galatasaray U19 takımı gelecek hafta Başakşehir U19 takımı ile deplasmanda oynayacak. Fenerbahçe ise önümüzdeki haftayı BAY geçerek, bir sonraki hafta Başakşehir U19 takımıyla karşılaşacak.

Galatasaray U19 takımını geçen sezondan bu yana eski milli futbolcu Hakan Kadir Balta çalıştırıyor.

Florya Metin Oktay Tesislerindeki maçı Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk ve bir çok A Takım futbolcusu tribünden takip etti.