Sergio Aguero, Lionel Messi'nin Arjantin'deki Dünya Kupası Şampiyonlığunu kutlamaları esnasında kendisine içkiyi bırakmasını söylediğini ancak arkadaşını dinlemediğini açıkladı. Bunun üzerine Messi, Maradona'nın damadı Agüero'yu herkes içinde azarladı!

Yarın Hangi İllerde Okul Tatil? Eğitime Ara Verilen İller Tam Liste Yarın Hangi İllerde Okul Tatil? Eğitime Ara Verilen İller Tam Liste

Messi Neden Agüero'yu Azarladı?

Agüero emekli olmasına rağmen, Dünya Kupası'nda Arjantin ekibine katıldı hatta finale hazırlık aşamasında yakın arkadaşı ve eski takım arkadaşı Messi ile aynı odayı paylaştı . Eski forvet, Lionel Scaloni'nin takımının finalde Fransa'yı yenmesinin ardından Arjantin'in kutlamalarına dahil oldu. Ancak, bazı davranışlarından dolayı Messi'yi üzdüğünü açıkladı.

  • Arjantin Dünya Kupası'nı kazandı
  • Agüero kutlamalara katıldı
  • Messi'yi içki içtiği için kızdırdı

Twitch yayında  "Çok içtim ama hiçbir şey yemedim. Dünya şampiyonuyduk. Bana bir şey olacaksa orada olmalıydı" dedi. "Leo (Messi) bana sinirlendi ve 'dur' dedi. Nasıl duralım? Dünya şampiyonuyuz, çok mutluyum..."

Olayın Perde Arkası

Agüero, kalp rahatsızlığı nedeniyle 33 yaşında profesyonel futbolu erken bırakmak zorunda kalmıştı . Forvet için muhteşem bir kariyer dramatik bir son bulmuştu.  Messi’nin yakın arkadaşı olan Agüero, Arjantin'in Dünya Kupası yolculuğuna dahil edildi. Manchester City efsanesi aynı zamanda Messi'nin Altın Top'u kazanacağına dair bahse girdi ve 8.000 doların üzerinde para kazandı.