2022'de Almanya’da Ceyhun Ergin ile nikah masasına oturan tescilli güzel ve oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, suda doğum anlarını sosyal medyadan yayınladı.

Leyla Lydia Tuğutlu, bebeğini suda doğurdu. Tuğutlu ve Ergin, çocuklarına Evren Deniz ismini verdi.

Ünlü oyuncu, suda doğum yaptığı anı Instagram hesabından takipçilerine gösterdi.

'2023'ün Bize Hediyesi'

Tuğutlu, yaptığı paylaşıma "18 Ocak oğlumuz Evren Deniz dünyaya geldi.. 2023'ün bize hediyesi... Önce oğluma teşekkür etmeliyim bana rahat bir hamilelik yaşattığı için... Sonra eşime desteklerinden dolayı... Anne adayları için paylaşmak istediğim birkaç cümle var. En başından beri istediğim normal doğumdu ama bu süreçte bir o kadar da yanlış bilgi duyuyoruz. Mental olarak bu süreçte bana en iyi gelenler hypnobirthing terimi ile tanışmak ve yaptığım hamile yogasıydı. Bütün kadınların aslında doğasında olan vücuduna ve bebeğine tam olarak güvenme halini kendine hatırlatmak. Bir başka konu bu süreçte bana en iyi gelecek doğum şeklini ve doktoru bulabilmekti. Tanıştığımız günden itibaren doğru kişilerle doğumda olacağımı bilmek beni çok rahatlattı. Suda doğumu bana ilaçsız sıkıntısız müdahalesiz en doğal şekilde yaptıran ve bize verdiği güvenle doktor Yusuf Olgaç'a, güzel enerjisiyle beni hep rahatlatan, yönlendiren ve hastanedeki her dakikamızda bana iyi gelen Hayriye Erdoğu'ya çok teşekkür ederim" notunu düştü.

İşte Leyla Lydia Tuğutlu'nun Paylaşımı:

Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın! Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın!