Leya ile Mecnun 4. Sezon ne zaman? Leyla ile Mecnun Exxen platformunda mı yayınlanacak. Zamanın yapım şirketi Eflatun Film ile ekranlarda olan ve 2011-2013 senesi klasiği haline gelen Leyla ile Mecnun Acun Ilıcalı ile anlaşmış ve tam kadro paralı platform EXXEN için çekimlere başlamıştı. Mahallesini bir arada toparlamak için hareket eden Mecnun'un Leyla aşkının ortak kaderinin anlatıldığı Leyla ile Mecnun Exxen platformuna geri dönüyor. 

Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak? Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak?

2013 senesinde final yapması akabinde 2021 senesinde mutlu eden bir açıklama ile Leyla ile Mecnun dizisine Acun Ilıcalı'nın sahip çıktığı açıklanmış ve Leyla ile Mecnun Exxen platformunda yayınlanmıştı. Sezon finali vermesi sonrasında dizinin yeni sezon çekimlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilmiş ve son dakika Leyla ile Mecnun 4. Sezon açıklaması yapılması izleyiciyi mest etmişti. 

10 yıl aradan sonra ekranlara geri dönen ve Exxen'i adeta üye yağmuru tuttuğu bilinen Leyla ile Mecnun 4. Sezon tarihi açılandı. Çekimlerinin başladığı açıklaması sonrasında Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlayacak denilmişti: Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile bu hafta Exxen platformunda kaldığı yerden devam edecek. 

Leyla ile Mecnun Exxen ne zaman başlayacak?

Leyla ile Mecnun yayınlanmasına sadece 3 gün kaldı. İzleyici 6 Ocak'ı iple çekecek. Dizi 6 Ocak'ta Exxen platformunda yeni sezonuna merhaba diyecek.

Leyla ile Mecnun oyuncuları

Ali Atay, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Osman Sonant, Köksal Engür ve Deniz Işın

Leyla ile Mecnun yeni sezon nereden devam edecek?

Leyla'nın kafasını karıştıran olaylar sonrasında Mecnun'u geri döndürmeye çalışıp çalışmayacağı merak ediliyor. Erdal ve İskender arasındaki büyük yüzleşme nasıl sonuçlanacaktır. Leyla ile Mecnun yeni sezon 6 Ocak'ta başlaması ile birlikte tüm detaylar yanıtlanmaya başlayacak.