Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu

Özel hayatı, ailesi ve servetiyle sık sık gündem olan Kylie Jenner, daha önce de bahsettiği üzere çocuğunun ismini değiştirdi. İlk kez 11 aylık oğlunun fotoğrafını paylaşan Jenner, yeni ismi de duyurdu. 

kylie

'Doğumdan Sonra 3 Hafta Ağladım'

Doğum sonrasında zorlu zamanlar geçirdiğini anlatan Kylie Jenner, birlikte yer aldıkları TV şovunda kız kardeşi Kendall Jenner ile dertleşmişti. Dertleşirken de 'yeni bir bebeğim oldu, ama üç hafta boyunca hiç durmadan ağladım.' demişti. Daha sonra da Instagram hesabından bir paylaşım yaparak şunları kaydetmişti:

Doğum sonrası zor zamanlar yaşayan anneler... Benim için de kolay olmadı. Bu sefer, kızım Stormi ile olduğundan daha zordu. Kendime sürekli bütün bir insan; güzel ve sağlıklı bir çocuk yaptığımı hatırlatıyorum. Kendimize baskı yapmayı bırakmalıyız.

Daha sonra da hormonlarının düzelmeye başladığını söylemiş ve kendine gelmeye başladığını duyurmuştu. 

kyliejenner

İlk Kez Instagram'da Paylaştı

11 aylık oğlunun ismini değiştirdiğini de açıklayan Kylie Jenner, Wolf isminin bebeğinin kişiliğine uymadığını öne sürmüştü. 31 yaşındaki Travis Scott'la ayrılan Kylie Jenner, oğlunun yüzünü ilk kez Instagram'da paylaştı.

kyliejenneraire

Çiftin ayrılığından 2 hafta kadar sonra gelen fotoğrafın altındaki 'Seni seviyorum Aire Webster' yorumu ise bebeğin yeni ismini ortaya çıkardı. 

Aire İsmi Ne Anlama Geliyor? 

Kylie Jenner'ın oğluna koyduğu Aire ismi, 'lion of god', yani 'tanrının aslanı' anlamına geliyor.