Gülcemal Ne Zaman Başlayacak! Melis Sezen Kendine Hayran Bıraktı Gülcemal Ne Zaman Başlayacak! Melis Sezen Kendine Hayran Bıraktı

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman, yaşanan üzücü deprem sonrasında geçtiğimiz hafta yayın akışında yer almadı. Kuruluş Osman her Çarşamba akşamı ekranlarda olurken, 15 Şubat 2023 Çarşamba ATV yayın akışında yer alıp almadığı merak ediliyor. İzleyici 15 Şubat Çarşamba yayın akışını araştırıyor. Peki Kuruluş Osman yeni bölüm bu akşam var mı? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar

Diziler, deprem sonrasında kanalların hassasiyeti sonrasında yayından kaldırılmış yerine deprem özel yayınları ve akabinde de deprem yardım yayınları başlamıştı. Ortak yayın programlarının bitmesi akabinde dizilerin yeni bölüm çekimlerinin başladığı açıklanırken, Kuruluş Osman dizisi ne zaman başlayacak? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman sorularının yanıtları soruluyor. Peki Bu Akşam Kuruluş Osman yeni bölüm var mı? ATV'nin amiral dizisi Kuruluş Osman hakkındaki detaylar sizlerle. 

En son heyecanlı bir yerde biten ve milyonların ağzını açık bırakan sahneler sonrasında büyük ters köşelerin yaşanacağı açıklanan Kuruluş Osman dizisi ile alakalı yeni bölüm tüyoları da araştırılıyor.

Kuruluş Osman yeni bölüm var mı?

Bu Akşam ATV yayın akışında Kuruluş Osman yeni bölümü yer almayacak. Deprem programlarının sonuna gelindiği şu günler sonrasında Perşembe itibari ile gerek diziler gerekse de programlar kaldığı yerden devam edecek. 

15 ŞUBAT 2023 ATV YAYIN AKIŞI

07:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Deprem Özel Ortak Yayın | Çarşamba 10.00

13:00 atv Gün Ortası

14:00 Deprem Özel Ortak Yayın | Çarşamba 14.00

16:00 atv Deprem Özel Yayını | Esra Erol

19:00 atv Ana Haber

20:00 Türkiye Tek Yürek

02:00 Deprem Özel Ortak Yayın | Çarşamba 02.00

Kuruluş Osman'da yaprak dökümü yaşanacak

Kuruluş Soman dizisinin merakla beklenen bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanacağı açıklanırken, dizide yaşanacaklar da merak ediliyor. bu sezon diziye dahil olan OLOF'un ölümü de diziye girişi gibi olay olacağı söyleniyor. Kantakuzenos'un ölümü ile başlayan yaprak dökümünün OLOF ile devam edeceği söylenirken, OLOF'un artık dizide heyecan katacak rolü olmadığı belirtiliyor. 

Müslüman olacak

Kuruluş Osman dizisi yeni bölümünde olmasa da birkaç bölüm içinde Müslüman olacak olan OLOF, diziye veda edecek