ATV ekranlarının Çarşamba günü yayınlanan sevilen dizisi Kuruluş Osman 111. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı incelediğimizde Bala Hatun’un İsmihan Sultan’a karşı meydan okurken yaşadığı olaylar konu edinilmektedir.

İlk bölümü 20 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman’ın yönetmen koltuğunda Metin Günay otururken, senaryosunu Mehmet Bozdağ canlandırmaktadır. 4. Sezonuyla ekranlarda yer alan Kuruluş Osman dizisi yeni bölümleriyle seyircisini etkilemeye devam ediyor.

Kuruluş Osman 111. Bölümde Neler Olacak?

Hemen her bölümde Osman Bey kendine büyük hedefler koydukça yeni yeni düşmanlarla karşı karşıya kalıyor. Özellikle dost gibi görünen düşmanlarla mücadele eden Osman Bey dışarıda da Bizans için bir mücadele içerisine girecek. Osman Bey’in en önemli hedefi ise Bursa ve İznik yolunu temizleyecek olan Marmara Hisarı’nın fethi. Bu fethi gerçekleştirmek için farklı farklı şeyler yapmakla beraber İsmihan Sultan’a karşı koymaktadır. Bu mücadele esnasında da Bala Hatun dahil olarak Bala Hatun ile İsmihan Sultan arasında yaşanan mücadele 111. Bölüme damgasını vuracaktır.

4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme! 4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme!

Kuruluş Osman Oyuncuları

Kuruluş Osman Oyuncuları arasında birbirinden başarılı isimler bulunmaktadır. Bu isimler arasında:

Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Seda Yıldız (Edebalı), Hakan Yılmaz (Kantekuzenos), Özge Törer (Bala Hatun), Rüzgar Aksoy (Turgut Bey), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Nihat Altınkaya (Olof), İpek Karapınar (Frigg), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Berk Erçer (Konur), Almıla Uluer Atabeyoğlu (Bengi Hatun), Kaan Yalçın (Öktem), Burç Kümbetlioğlu (Dursun Fakıh), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Taha Baran Özbek (Aktemur), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Miray Akay (Alçiçek), Caner Nalbantoğlu (Dan), Aybars Kartal Özson (Orhan), Yaman Balcı (Alaeddin), Cemre Demircan (Fatma), Noyan Üzer (Frodi) yer alır.

Kuruluş Osman 111. Bölüm Fragmanı İzlemek İçin TIKLAYINIZ.