Kurt Vadisi dizisi severleri için sevindirici açıklama geçtiğimiz aylarda dizinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz tarafından yapılmıştı. Necati Şaşmaz; Ocak 2023 itibari ile Kurtlar Vadisi için çalışmaların başlayacağını belirtmişti.  Sonrasında da bir canlı yayına katılan ünlü oyuncu merakla beklenen Kurtlar Vadisi 2023 açıklamasını yaptı. Ocak ayının gelip çatması ile birlikte de izleyici Kurtlar Vadisi 2023 ne zaman başlayacak? Yeni Kurtlar Vadisi Hangi kanalda yayınlanacak sorularının yanıtlarını aramaya başladı.

Yargı Dizisi Finali İfşa Oldu! Bakın Ilgaz'ı Kim Öldürdü Yargı Dizisi Finali İfşa Oldu! Bakın Ilgaz'ı Kim Öldürdü

Sosyal medyanın dilinden düşmeyen konu haline gelen Kurtlar Vadisi dizisi ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlanacak sorusunun yanıtı ile alakalı türlü türlü iddialar ortalıklarda dolaşmaktayken, en üzücüsü ise paralı platformda yer alacağı iddiası oldu. Peki Kurtlar Vadisi Disney Plus'ta mı başlayacak?

Instagram paylaşımı sonrasında gözler Kurtlar Vadisi çekimleri ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını ararken, Necati Şaşmaz Mazhar Alanson'un programına katılmış ve Yeni Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacağı hakkında tüyolar vermişti.

Bütün oklar Ocak ayının ilk haftasını gösterirken, çekimlerinin ne zaman başlayacağı açıklamasının yapılacağı iddia ediliyor. 

Kurtlar Vadisi resmen geliyor

Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı henüz verilmese de Necati Şaşmaz'ın şu açıklaması heyecanlandırdı

Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım ocak ayını görürüz başlamak için. 397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. 

Geçtiğimiz haftalarda hayatının en zor işi olduğunu açıklayan Necati Şaşmaz'ın Namı diğer Polat Alemdar olarak tanındığı Kurtlar Vadisi dizisi ile alakalı gözler Ocak ayında iken bu hafta içerisinde Kurtlar Vadisi yeni bölüm çalışmaları ile alakalı heyecanlı açıklamanın yapılması bekleniyor. 

Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak?

Sezonlar boyu Pana Film imzası ile ekranlarda olan Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı yaz ayları olarak iddia ediliyor. 

Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlanacak?

Necati Şaşmaz'ın geçmiş konuşmalarını birleştiren Kurtlar Vadisi severler, İbrahim Tatlıses'in programına katıldığı dönemde yaptığı 'dijital platform' açıklaması sonrasında Kurtlar Vadisi Pusu Disney Plus'ta mı yayınlanacak diye soruyor.