Gün gün Kurtlar Vadisi dizisi ile alakalı ortalıklarda dolanan iddiaların asılsız çıkması izleyici tarafından hoş karşılanmazken, şimdilerde şok fragman detayları konuşuluyor. 

Necati Şaşmaz'ın geçtiğimiz aylarda katıldığı program da hedef olarak Ocak ayını göstermesi izleyiciyi heyecanlandırmış akabinde de izleyici gün gün dizinin ne zaman başlayacağı hakkında açıklamayı beklemeye koyulmuştu.

Yargı Dizisinde Yer Yerinden Oynayacak! Bir Hışımla Çıkmıştı Yargı Dizisinde Yer Yerinden Oynayacak! Bir Hışımla Çıkmıştı

İzleyici Şaşmaz'a tepkili

Ocak ayının geçip, Şubat ayına girilmesi ile birlikte hala daha Kurtlar Vadisi dizisinden ses soluk çıkmaması izleyici de negatif etki bırakmışken, Necati Şaşmaz'a tepkiler de gelmeye başladı. öyle ki Kurtlar Vadisi fitilini alevlendiren Necati Şaşmaz2ın açıklaması askı da beklemeye devam ediyor. 

Ocak Ayı demişti

Necati şaşmaz dizinin yeni çekimleri için yaptığı Açıklama da Ocak ayını hedef göstermiş ve şu sözleri söylemişti ''Kurtlar Vadisi'nde 397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı Kurtlar Vadisi ile geçti. Kıymetli ancak bir o kadar da yorucu bir işti, bu sebeple bir ara verelim diye düşündük. Dizi tekrar istenmeye başladı, nasipse olacak. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için''

2003 senesinden beri akıllara kazınan sahneleri ile birlikte çok konuşulan Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Özgü Namal'ın unutulmaz sahneleri ile Kurtlar Vadisi dizisi TV ekranlarından sonra filmi ile de vizyonda olmuş, hatta aykırı sahneleri olduğu gerekçesiyle bir çok bölümü gösterime girmeden kaldırılmıştı. 

Heyecan devam ediyor

Yayınlandığı zamandan beri unutulmayan Kurtlar Vadisi dizisi heyecanı devam ederken, unutulmayan karakterleri hala daha dizideki halleri ile anılmaya da devam ediyor. 

Hangi kanal da

Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlanacak sorunun yanıtı hala daha araştırılıyor. İlk Disney Plus'ta başlayacağı iddia edilen Kurtlar Vadisi için yalanlama yapılmış ve Show TV gündeme çıkmıştı. Bu ortaya atılan iddiaların ise nabız yoklamak olduğu görüşü mevcut iken izleyici paralı platformda yayınlanırsa diziye yazık edileceği düşüncesi yönünde 

Ozan Akbaba ve Gürkan Uygun iddiaları

Mafya dizileri ile başarılarında söz ettiren bu iki ismin de Kurtlar Vadisi oyuncu kadrosunda olacağı iddiaları ortalıklar dolanırken, geçtiğimiz gün sosyal medya da kaydedilen bir görüntü ile dizinin çekimlerinin aslında başladığı ve izleyiciye sürpriz yapılacağı söyleniyor. 

Sosyal medya da dolanan bu fotoğrafın doğru olmadığı bilgisi merak edilirken, sadece oyuncular arasında bu paylaşımın yapıldığı ve sonradan sızdırıldığı iddia ediliyor. 

Öte yandan ünlü bir analiz gazetesinin haberlerinde 'Kurtlar Vadisi Operasyon başlar' paylaşımı izleyiciyi daha da heyecanlandırırken, izleyici dizi ile alakalı gelişmeleri adeta diken üzerinde bekliyor