Oynadığı her dizide ortalığı titreten başarılı oyuncu Gürkan Uygun, Teşkilat dizisi yeni sezonunda dizi oyuncu kadrosunda yer alması herkesi heyecanlandırmıştı. Öyle ki Teşkilat Efkar Baba karakterini canlandıran Gürkan Uygun’un dizideki ömrü uzun sürmedi. Peki Gürkan Uygun Teşkilat’tan ayrılacak mı? Gürkan Uygun Kurtlar Vadisinde oynayacak mı? Kurtlar Vadisi Memati’si herkesi ayağa kaldıracak o haberi verdi mi?

Şu sıralar bir Kurtlar Vadisi hengamesi başını almış giderken, dizinin olmazsa olmaz ismi Necati şaşmaz kısa bir süre sonra dizinin tekrar startını vereceğini açıklamıştı. Kurtlar Vadisi Kaos formatıyla dizinin başlayacak olması herkesi dizinin eski oyuncularının olup olmayacağı sorusunun yanıtına itti. Peki Kurtlar Vadisi Memati si Gürkan Uygun dizide olacak mı? Gürkan Uygun Teşkilat Efkar Baba karakterine veda mı edecek? Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak? işte detaylar…

Bu akşam 62. Bölümü ile ‘hiç bu kadar konuşulmamıştı’ yorumlarını yaptıracak olan Teşkilat dizisinde sular durulmak bilmiyor. 

Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak?

Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı ile alakalı gözler yapımcılara ve haberi ile veren isim Kurtla Vadisi Polat'ı Necati Şaşmaz'a çevrilmişken, son dakika dijital platform Disney Plus'ta yayınlanacağı açıklanmıştı.

Burak Arlıel ve Burak Müjdeci'nin yönetmenliğini üstlendiği Teşkilat dizisi, heyecanına bu akşam heyecan ekleyecekken, geçtiğimiz haftalarda yaşanan 2 oyuncu ayrılığı herkesi şok etmişti. Dizide yaşanan yaprak dökümünün devam edeceği iddiaları devam ediyor.

Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor

Kurtlar Vadisi tekrar başlayacak açıklaması gözleri Gürkan Uygun’a çevrildi. 

Teşkilat Efkar Baba olarak adeta dizinin gidişatını değiştiren oyuncunun diziden ayrılıp, Kurtlar Vadisi Kaos oyuncusu olarak devam edeceği iddiaları mevcut. 

Yunus Emre Yıldırımer'in yeni sezonda dahil olduğu ve bu iki oyuncu ile dizinin heyecanın her bölümde kat be kat arttığı Teşkilat dizisinde oyuncu ayrılıklarının yaşanacağı haberi herkesi üzmeye devam ediyor. 

Atılay Uluışık yani Sermet karakterinin diziden ayrılacağı iddiaları aylar önce ortaya çıkmıştı. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz hesabı ile izleyici Sermet ne zaman ayrılacak diye sorarken, geçtiğimiz hafta nihayetinde o ayrılış gerçekleşmişti. 

İşte tam da bu sırada herkes Gürkan Uygun hakkında ortaya atılan iddiaları konuşurken, tekrardan ateş olmayan yerden duman çıkmaz hesabı gündemde

Dizinin son sezonunda taş taş üstünde bırakmayan karakteri Efkar Baba’sı Gürkan Uygun konu ile alakalı sessizliğini korumaya devam ediyor. 

Teşkilat dizisine dahil olduğu ilk bölümlerde geri planda durması sadece bir fırıncı olarak tanıtılması izleyicinin tepkisine yol açmışken, birden çok göz önünde olan teşkilat karakteri olması izleyiciyi heyecanlandırmıştı. 

Yapımcılar da Gürkan Uygun ayrılığı ile alakalı açıklama yapmadı ancak ilerleyen bölümlerde detaylar ortaya çıkacaktır