Televizyon ekranlarının uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi, Kıvanç Tatlıtuğ'un Aile dizisi ve Demet Özdemir'in Benim Adım Farah dizisi kısa süre içerisinde başlaması beklenen dizler arasında yer alıyor. Mafya dizileri ülkemizde en son Çukur dizisi akabinde yok olmuşken, yeni başlayacak olan 3 dizi geçmişteki dizileri aratmayacak. Peki Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlayacak? Aile Dizisi ne zaman başlayacak? Benim Adım Farah konusu gibi detaylar sizlerle

Uzunca süredir reklamı yapılan yeni başlayacak mafya dizileri arasında yer alacak olan Benim Adım Farah dizisi hakkındaki detaylar merak ediliyor.  Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrollerinde yer aldığı Benim Adım Farah dizisinin çok kısa bir sürede başlayacağı ve yayın günü olarak Çarşamba günlerini seçeceği iddia ediliyor. Ali Sürmeli , Mustafa Avkıran, Mert Doğan gibi başarılı isimleri de kadrosunda toplayan Benim Adım Farah dizisinin oyuncu kadrosu merak konusu oldu. 

Fox TB bu sezon yeni başlayan dizileri konusunda pek de bir başarı sergileyemezken, Benim Adım Farah dizisi en çok güvendiği dizileri arasında ilk sırada geliyor.  

Benim Adım Farah konusu

Doktor Farah'ın oğlunun amansız hastalığa yakalanması sonrasında tedavisi için gerekli olan parayı bulması için verdiği mücadele anlatılacak.  Oğlunun tedavisini tamamlamak için mafyanın temizlikçisi olarak işe başlayacak olan Farah, o sırada aşık olacak. 

Aile dizisine Ramak kaldı

Mafya ve aşk dizisi deyince uzun süredir reklamı yapılan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın dizisi Aile dizisi Pazartesi akşamları yayınlanacak. Öyle ki Sipahi dizisinin de final sebebi Aile dizisi olarak gösteriliyor. 

Nejat İşler, Canan Ergüder, Yüsra Geyik gibi usta oyunculara ek olarak Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer'de diziye eşlik ediyor.

Recep İvedik 8 Geliyor! Oyuncu Tarih Verdi Recep İvedik 8 Geliyor! Oyuncu Tarih Verdi

Aile dizisi konusu

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın dizisi Aile dizisi konusu merakla araştırılırken, varlıklı bir aile olan Soykanların başına geçen Aslan'ın Devin ile tanışma hikayesi konu edinilecek. Aile kavramının en derin noktalarına değinecek olan Aile dizisi gerek konusu gerekse de dev oyuncu kadrosu ile rakip tanımayacağa benziyor 

Önümüzdeki hafta yayınlanma tarihi açıklanacak

Aile dizisi yayınlanma tarihi merak edilirken, önümüzdeki hafta içerisinde resmî açıklama yapılacağı tahmin ediliyor ve Aile dizisi başlama tarihinin de Şubat ayı ortası olması tahmin ediliyor

Senelerdir mafya, derin devlet işlerinin kıyasıya mücadelenin anlatıldığı Kurtlar Vadisi dizisi de 2023 yılında başlayacak mafya dizileri arasında yer alıyor. Uzun zamandır Kurtlar Vadisi serisinin başlama tarihini izleyici kitlesi merakla beklemekteydi. Necati Şaşmaz geçtiğimiz aylarda sevindiren açıklamayı yaptı.  Kurtlar Vadisi dizisinin çekimlerinin başlayacağı haberi verildi.  Ocak ayının bitmesi ile birlikte dizinin başlamayacağına dair iddialar ortaya atılırken, gözler Necati Şaşmaz'a tekrardan çevrildi. 

Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlanacak?

Başlaması merakla beklenen Kurtlar Vadisi dizisinin Dİsney Plus'ta yayınlanacağı iddia edilmiş ve akabinde de iddialar yalanlanmıştı. Eski Kanalı Show TV'de yayınlanması muhtemel olan Kurtlar Vadisi dizisi için başlayacağı zaman haberini izleyici tetikte bekliyor