Altın fiyatlarıyla yarışan akaryakıt fiyatları bugünde güncellendi. Akaryakıt fiyatlarına günlük zam veya indirim gelmesi hemen her araç sahibinin dikkatini çekmektedir.

Hemen her gün akaryakıt fiyatlarına zam veya indirim haberi gelmektedir. Bugün gelen bir haber ile gece yarısından itibaren motorine 91 kuruş zam geleceği düşünülmeye başlandı. Hal böyle olunca da motorinin 20 TL’yi geçtiği görüldü.

PTT Personel Alımı 2023 Ne Zaman Yapılacak? İşte Başvuru Tarihleri PTT Personel Alımı 2023 Ne Zaman Yapılacak? İşte Başvuru Tarihleri

Brent petrol fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar, döviz kurunda yaşanan değişimlerle beraber akaryakıt fiyatlarındaki dalgalanma da devam ediyor. Özellikle vatandaşın takibinde olan akaryakıt piyasasındaki hareketlenme sürerken motorine zam geldiği açıklandı. Sektör temsilcileri tarafından aktarılan bilgilere göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 91 kuruş zam geleceği bekleniyor. Gelecek zamla beraber İstanbul’da motorin fiyatı 19,76 TL’den, Ankara’da 20,13 TL’den ve İzmir’de ise 20,21 TL’den satışa sunulacak.