Yeni bölümleriyle her gün adından sık sık bahsettiren Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nde yeni bir yarışmacı daha ekibe katıldı. Fragmanda görüldüğü üzere kızlar evinde büyük beğeni toplayan yeni yarışmacı Onur Alp'in hayatı merak konusu oldu. 

Kısmetse Olur Yaren ve Erhan'ın Videosu Şok Etti! Erhan'ın Elini Gizlice Göğsüne Koydu Kısmetse Olur Yaren ve Erhan'ın Videosu Şok Etti! Erhan'ın Elini Gizlice Göğsüne Koydu

Peki Kısmetse Olur'un yeni yarışmacısı Onur Alp kimdir? Onur Alp nereli ve kaç yaşında? İşte tüm detaylar... 

Kısmetse Olur'un Yeni Yarışmacısı Onur Alp Kimdir? 

kismetseoluronuralp

Edinilen bilgilere göre Kısmetse Olur'un yeni yarışmacısı Onur Alp Çam, Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. 25 yaşındaki yakışıklı yarışmacı, Best Photomodel of Turkey ve The Look of The Year yarışmalarında birincilik kazanmıştır. 

Kısmetse Olur Onur Alp Instagram Hesabı 

Yakışıklılığı ve komik diyaloglarıyla kızlar evinin gönlünü kazanan Onur Alp'in Instagram adresi @onuralpcam'dır. 3 binden fazla takipçisi bulunan yakışıklı yarışmacı, bu akşam yayımlanacak olan bölümde ekranlara gelecek. 

kismetseolurelif

Kısmetse Olur Yeni Bölüm Ne Zaman?

Haftanın 6 günü yayın yapan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nde yeni bölüm, bu akşam yine 18.30'da yayımlanacak. Youtube üzerinden yayımlanacak olan yeni bölümde Onur Alp de kadroya katılacak. 

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Son Bölümde Neler Oldu?

Dün yaşanan eleme gecesinde yarışmada farklı bir eleme sistemi belirlendi. Açık oylama yapılan elemede haftanın birincisi Elif ve Çağrı olurken, Elif evini koruyarak Buse'yi elenmekten kurtardı. Çağrı ise evini koruyamadığından yarışma kurallarına göre Sedat'ın elenmesi gerekiyordu. 

kismetseolurzeyd

Yapımın son anda kutudan çıkardığı sürpriz kural ise herkesi şaşırttı. Çıkan kural ise Sedat'ın karşısına bir rakip seçmesini, rakibiyle birlikte tekrar açık oylama yapmasını içeriyordu. 

Sedat, rakibinin Zeyd olmasını isterken bir açık oylama daha yapıldı. Son zamanlarda Elif ve Zeyd'in arasındakiler gündemde yer alırken, Elif'in gitmesi adına Zeyd'e oy vermesi herkesi şaşırttı. Yapılan oylamada ise 9-7'lik bir skorla Zeyd, elenen isim oldu. 

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Güncel Yarışmacılar Kimler? 

kismetseolur-3

Dün yapılan elemeden sonra Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programındaki güncel yarışmacılar şöyle oldu: 

Gelin adayları: Şeydanur, Simge, Buse, Yaren, Cansel, Elif, Rotinda ve Ayşenur.

Damat adayları: Çağrı, Bilek, Sedat, Erhan, Ozan, Batuhan, Berat ve Oğulcan.