Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle herkesi şaşırttı. Kızılcık Şerbeti 10 Mart Cuma akşamı yayınlanacak. Kızılcık Şerbeti yeni bölümü fragmanında silah patlama sesi duyulmakta. Show TV ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı herkesi şaşırttı. Dizinin yeni bölümünde Kıvılcım’ın okuluna silahlı biri geliyor. Kıvılcım da kendini korumak istese bile saldırgan onu rehin alabilmektedir.

QNB Finansbank İbreye Füze Bağladı! 35.000 TL Promosyon Müjdesi QNB Finansbank İbreye Füze Bağladı! 35.000 TL Promosyon Müjdesi

Doğa da annesinin başına gelen olayları öğrenince okula koşa koşa gidecektir. Doğa ile beraber Fatih’te Kıvılcım’ın yanına gidecektir ve onu kurtarmak isteyeceklerdir. Fakat bunu yapmak hiç ama hiç kolay değildir.  Doğa’da annesini kurtarmak için okula aniden girecektir. Tam da o sırada Fatih Doğa’nın önüne siper olacaktır. Silahtan patlama sesi gelecektir.

Kızılcık Şerbeti Kim Vuruldu?

Kızılcık Şerbeti kim vuruldu? Sorusu arama motorları üzerinden araştırılmaktadır. Dizinin fragmanında silah patlama sesinin hemen ardından kimin vurulduğu araştırılmaya başlandı. Vurulan isim Doğa mı yoksa Fatih mi? Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih vuruldu ama diziden çıkmayacak. Kızılcık Şerbeti Fatih ve Doğa’nın birbirine destek olmasını ve bağlılığını hat safhaya çıkaracaktır.