Kızılcık Şerbeti 15. bölümünde yaşanacaklar izleyici şok edecek. Kızılcık Şerbeti 15. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Geçtiğimiz günlerde Evrim Alasya ile alakalı kavga detaylarının ortaya atıldığı Kızılcık Şerbeti dizisi bu akşam daha bir merakla izleneceğe benzerken Kıvılcım ile Ömer arasında yaşananlar dizinin yeni bölümünde çok konuşulacak. 

Kızılcık Şerbeti 15. bölümde Ömer Kıvılcım'ın ellerini tutarak aşkını itiraf edecek. Gold Film imzası ile Show Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümünde en çok konuşulacak isimler Kıvılcım ve Ömer olacak iken Ömer'in “Ben Kıvılcım’a aşığım” sözleri diziye damgasını vuracak. Resmi olarak boşansa da dini nikahını da üç kere Boşol diyerek bozarak Ömer, tüm gemileri yakarak Kıvılcım'a yöneliyor. 

Aileler karışacak

İntikamını alamayan Leman harekete geçerek Ömer vr Kıvılcım aşkını ortaya çıkararak ailelerin devreye girmesini sağlarken, bu noktada dengelerin nasıl değişeceği de merak konusu oluyor. 

Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm 2. Fragmanında ŞOK Sahne! Oyuncu Açıkladı 'Herşey Gerçek' Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm 2. Fragmanında ŞOK Sahne! Oyuncu Açıkladı 'Herşey Gerçek'

Abdullah Alev yakınlaşmasının izleri silinmemişken, Pembe gerçek olmadığını ve yanlış anlaşılma olduğu iddialarını sürdürerek kendisini kandırmaya devam edeceği Kızılcık Şerbeti 15. bölümünde yeni evli çiftimiz çok da göz önünde olmayacağa benziyor. Nursema ve Umut arasında yaşanacaklarında merak edildiği dizinin yeni bölümünde bir düğüm noktası daha olacak iken, Fatih ise Doğa'nın peşinde eve dönmesi için ona yalvaracaktır. 

Evrim Alasya hakkında iddialar

Geçtiğimiz günlerde Kızılcık Şerbeti dizi setinde Evrim Alasya ile alakalı kuaför krizinin yaşandığı iddia edilmiş ve Ketche'nin bu kaprislere dayanmayarak seti terk ettiği konuşulmuştu. Bu iddialar sonrasında herkes Kızılcık Şerbeti 15. bölüm yayınlanacak mı sorusunu sorarken, dizi hakkında final iddiaları bile ortaya atılmıştı.