Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti 11. Bölümü ile yayınlandı. Dizinin sona ermesinin ardından Kızılcık Şerbeti 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti Yeni Bölümde Neler Olacak? Şeklinde araştırma yapılmaya başlandı. İşte, Kızılcık Şerbeti ile ilgili detaylar…

Gold Film imzası ile yayınlanan Kızılcık Şerbeti İlk Bölümü 28 Ekim 2022 tarihinde yayınlandı. Hakan Kırvavaç’ın üstlendiği ve senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı Kızılcık Şerbeti 12. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak?

O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

Kızılcık Şerbeti Son Bölümde Neler Oldu?

Kızılcık Şerbeti Son Bölümde neler oldu? Sorusu diziyi izlemeye vakit bulamayan kişiler tarafından araştırılmaktadır. Kızılcık Şerbeti son bölümde Kıvılcım yardım ettiği kadının kocası tarafından bir saldırıya uğrar ve saldırıdan da Ömer sayesinde kurtulur. Fatih ile Doğa kavga ederken Fatih bir anda evi terk ederek Doğa’yı resmen çıldırtıyor. Doğa, ani bir karar ile eve dönerek eşyalarını toplayacak ve Fatih’in yanından ayrılacaktır. Fatih evi terk edince bir kadının yanına değil arkadaşının yanına gitmiştir. İkilinin barışması Pembe ve Abdullah sayesinde olur. Fatih, Doğa’nın babasıyla ortak olarak aldığı otelin açılışını yapılacak kimse bu ortaklıktan memnun olmasa dahi Fatih’in hatırına herkes katılacaktır. Açılıştan beraber çıkan Kıvılcım ve Ömer arasında da yeni bir aşk alevlenecektir.

Kızılcık Şerbeti Konusu Nedir?

Kızılcık Şerbeti konusu diziyi izlemeyi düşünen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Kızılcık Şerbeti hem iyi hem eğitimli hem realist bir kadın olan Kıvılcım, eşiyle ayrıldıktan sonra iki kızını da yetiştirmeye çalışır. Küçük kızı Çimen lisede, büyük kızı Doğa ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmiş ve annesini hayal kırıklığına uğratmıştı. Doğa’nın kocası Fatih’in ailesi ne kadar muhafazakarsa Doğa’da o kadar serbest büyümüştür. İki uç aile arasında kalan bir aşkı büyütmeye çalışan iki ismin maceraları konu edinilmektedir.

Kızılcık Şerbeti Oyuncu Kadrosu

Kızılcık Şerbeti Oyuncu Kadrosu içerisinde birbirinden başarılı isimler bulunmaktadır. Bu isimler arasında:

  • Barış Kılıç
  • Evrim Alasya
  • Settar Tanrıöğen
  • Sıla Türkoğlu
  • Sibel Taşçıoğlu
  • Doğukan Güngör
  • Müjde Uzman

Kızılcık Şerbeti Ne Zaman? Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Kızılcık Şerbeti ne zaman? Sorusu dizinin hayranları tarafından araştırılmaktadır. Kızılcık Şerbeti her Cuma akşamı Show TV ekranlarında saat 20.00 da yayınlanmaktadır.

Kızılcık Şerbeti 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kızılcık Şerbeti 11. Bölüm ile ekranlara geldi. Kızılcık Şerbeti son bölümün arından 12. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.