Uzun süredir merakla beklenen Aile dizisi ilk bölümü ile dün akşam ekranlarda yayınlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı bir arada buluşturan ve iki ünlü ismin de uzun zaman sonra ekranlardaki ilk projesi olan Aİle dizisi reyting sonuçları merak ediliyor. Aile dizisi izlendi mi? Aile dizisi reyting sonuçları en çok 7 Mart reyting sonuçları araması ile gündeme çıkarken, dizi hakkında Kıvanç Tatlıtuğ'un bir isteği olduğu ve bu istek sonrasında da dizinin final yapacağı ortaya çıktı. 

30 bölüm sürecek

Geçtiğimiz sezondan beri gündemde olan ve psikolojisi bozuk hayatların bir arada hayata tutunmaya çalıştığının konu edinildiği Aile dizisi ilk bölümü merakla beklenmekteydi. 7 Şubat akşamı ilk bölümü yayınlanacağı açıklanan ancak yıkıcı deprem sonrasında ertelen Aile dizisi başladı. Ve milyonlarca izleyiciyi bir araya getirdi.  Tatlıtuğ’un isteğiyle tıpkı “Çarpışma” gibi bir sezon sürmesi planlanıyor. 30 bölümlük Aile’nin muhteşem senaryosuna Hakan Bonomo imza attı.

Aile dizisi reytingleri

Kanalın en çok güvendiği yapım, haftalık reytinglerin sahibi olan diziler ile aynı gün yayınlanmanın ceremesini mi çekecek yoksa ilk bölümü ile tüm dizilerin korkulu rüyası mı olacak saat 10.00 'da açıklanacak olan 7 Mart reyting sonuçları ile belli olacak. 

Yalı Çapkını'nı Reytinglerde Solladı! Bu Hafta Reytinglerde Kim Birinci Oldu? Yalı Çapkını'nı Reytinglerde Solladı! Bu Hafta Reytinglerde Kim Birinci Oldu?

Kıvanç Tatlıtuğ istemiş

Aile dizisi haftalık diziler gibi sezonlar boyu sürmeyecek. Henüz net bir açıklama yapılmasa da dizinin 30 bölümlğk sözleşme sonrasında tek sezonluk dizi olarak biteceği biliniyor.

İzleyicinin isteğine göre ise dizinin şekilleneceği iddia ediliyor.