Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'dan gelen haber sevenlerini endişelendirdi. Kıvanç Tatlıtuğ'un gıda zehirlenmesi sebebi ile geçtiğimiz günlerde hastanelik olduğu ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, çekimleri devam eden Aile dizisinin setine ara vermek durumunda kaldı. 

Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın! Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın!

Tv100 yazarı Birsen Altuntaş tarafından aktarılan bilgiye göre; Kıvanç Tatlıtuğ, gıda zehirlenmesi sebebi ile hastanelik oldu.

Tatlıtuğ Yeniden Rahatsızlandı

Show TV ekranlarında kısa bir süre sonra izleyiciyle bir araya gelecek olan Aile dizisinde ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaşayan oyuncu kendisini iyi hissedince geçtiğimiz gün sete döndü. 

Çekimlere başlamaya hazırlanan Tatlıtuğ, bir anda tekrar rahatsızlandı. Kendisini kötü hisseden oyuncunun seti yeniden iptal edildi.

Aile dizisinin çekimlerine ne zaman devam edileceği henüz bilinmezken, Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'den de rahatsızlığa ilişkin bir açıklama gelmedi. Tatlıtuğ'un heyecanları endişe ile gelecek haberi bekliyor.