Kısmetse Olur yeni formatı ile Youtube platformunda yayınlanmaya devam ediyor.  Elenen isimlerin yerine gelen yeni gelin damat adayları merak konusu olurken, Kısmetse Olur 6 Ocak 2023 canlı yayınında en çok araştırılacak isim Çağrı olacağa benziyor. Peki programa dahil olan Kısmetse Olur Çağrı kimdir? Kısmetse Olur Çağrı Özer Instagram hesabı var mı? Kaç Yaşında? Nereli gibi detayları araştırdık. 

Seneler önce bir anda yayından kaldırılan evlendirme programları sonrasında sunucuları başka platformlara yönelmişti. Kısmetse Olur programı da aradan geçen seneler sonrasında Youtube'da yayınlanmaya başlamıştı. Öyle ki milyonları kanala bağlayan Kısmetse Olur formatı gereği her hafta elenen bir isim yerine yeni bir isim dahil oluyor.

Bu hafta da Kısmetse Olur Çağrı Özer yeni isim olarak programa dahil olacak. Peki Kısmetse Olur Çağrı kimdir? Kısmetse Olur Çağrı ünlü mü? 

Yaptığı çarpıcı açıklamalarıyla bomba etkisi yaratan ve aranma rekorlarına imzasını atmayı hedefleyen yeni yarışmacı Kısmetse Olur Çağrı oldu. Özellikle de Yeliz ile Çağrı arasında yaşanan gelişmeler sonrasında çok aranan ismin hayatı merak ediliyor. Kısmetse Olur Çağrı, kimdir, kaç yaşında? Kısmetse Olur Çağrı ne iş yapıyor?

Kısmetse Olur Çağrı Kaç Yaşında?

Kısmetse Olur Çağrı araması çok yapılıyor. Özellikle de Yeliz ile girdiği bir diyalog sonrasında dikkat çeken Kısmetse Olur Çağrı kimdir sorusu soruluyor. Dikkatleri üzerine toplayan yarışmacı Çağrı Özer 25 yaşında olduğu biliniyor.

Selin Ciğerci 2023'ten Nefret Edecek! Gökhan Çıra Aşk Sarhoşu Olmuş! Selin Ciğerci 2023'ten Nefret Edecek! Gökhan Çıra Aşk Sarhoşu Olmuş!

Kısmetse Olur Çağrı nereli?

Kısmetse Olur Çağrı İstanbul doğumlu ve Nişantaşı'nda yaşıyor.

Kısmetse Olur Çağrı Ne iş yapıyor?

Yarışmada ilerleme planları olan Çağrı Özer'in mesleği ise işletmeci.

Yayından kaldırılacak mı?

Kısmetse Olur programının özellikle de son zamanlar da dikkat çekiyor olması ile hakkında şikayetlerin de başladığı biliniyor. Kısmetse Olur yarışmasının yayından kaldırılacağı iddiaları mevcut iken, yarışmanın RTÜK gözetiminde olduğu söyleniyor. 

Kısmetse Olur Çağrı ünlü mü?

Yeliz ile gelir gelmez yakınlaşmaya başlayan Çağrı Özer'in hem oyuncu hem model olduğu öğrenilirken, yarışmanın kurmaca olduğu iddiaları daha da kuvvetleniyor. Çağrı Özer'in ınstagram hesabı merak ediliyor.

Çağrı Özer Instagram hesabı

@cagriozerr_ kullanıcı adı ile Instagram da yer alan ismin 33 bin takipçisi olduğu biliniyor.