Ekranların fenomen yarışma programı Kısmetse Olur: Aşkın Gücü deprem nedeniyle verdiği yayın hayatına tam gaz devam ediyor. 

Geçtiğimiz gün renkli ve bir o kadar da kaos dolu anlara sahne olan programda, bir şok daha yaşandı! Yarışmacıların dışarda görüşme yasağı Yaren ve Erhan'a zor gelmiş olacak ki tuhaf bir görüntüyle sosyal medya sallandı... 

Dışarıda Görüşme Yasağı Zor Geldi! 

Bilindiği üzere bir tür izdivaç programı olan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü, yarışmacıların birbirleriyle tanışarak sevgili olmasını daha sonra da evlenmelerini konu alıyor. Tüm bu tanışma ve evlilik kararı aşamalarında ise programda kalmaya devam eden yarışmacıların görüşmeleri yasak. Yani, Kısmetse Olur evi dışında yarışmacılar sadece telefonla haberleşebiliyorlar. 

Yarışmanın çekim saatleri ve telefon görüşmeleri dışında görüşmesi yasak olan yarışmacılar için durum artık zorlaşmaya başlamış olacak ki Yaren ve Erhan herkesi şaşırttı. 

kismetseolur-4

Yaren, Erhan'ın Elini Yayında Göğsüne Koydu! 

Sosyal medyadaki dikkatli Kısmetse Olur izleyicileri önceki bölümden bir görüntü paylaştı. Paylaşılan görüntüde Erhan ve Yaren yan yana otururken, Yaren Erhan'ın elini göğsüne doğru koydu! 

Fenerbahçe İçin Meydan Okudu: Maça gideceğim Fenerbahçe İçin Meydan Okudu: Maça gideceğim

Muhtemelen ikili durumun fark edilmediğini sanarken, dikkatli izleyiciler görüntüleri sosyal medyada paylaşmaya başladı.