Kısmetse Olur kim elendi sorusu bu hafta da çok merakla araştırılırken, Kısmetse Olur elenen isimden çok, yerine gelen isimler olay konusu olacak. Her bölümünün önceden yazılıp çizildiği ve reytingler için oyun oynandığı iddia edilen Kısmetse Olur yarışması ifşaları da gün gün çok konuşuluyor. Peki Kısmetse Olur son ifşası ne? Kısmetse Olur elenen isimler yerine gelen yeni yarışmacılar kimler?

Kısmetse Olur yarışması Aşkın gücü formatı ile Youtube platformunda yayınlanıyor. Haftanın 6 günü YouTube de saat 18.30 itibari le yayınlanan Kısmetse Olur programında her Cumartesi birinciler seçilirken, Pazartesi günleri de elen isimler yerine yeni isimler geliyor. İşte Kısmetse Olur yarışmasında bu hafta yaşanacaklar, medyaya sızan gerçekler...

Bekçi Alımı 2023 Son Gün! Oturduğunuz Yerden Başvurup Polis Akademisi Personeli Olabilirsiniz Bekçi Alımı 2023 Son Gün! Oturduğunuz Yerden Başvurup Polis Akademisi Personeli Olabilirsiniz

2015 senesinde büyük spekülasyonlar sonrasında yayından kaldırılan Kısmetse Olur programı, TV kanallarında evlendirme programlarının kaldırılması sonrasında aradan geçen 7 sene sonrasında YouTube platformundan yayınlanmaya başladı. 

Milyonlarca izleyici tarafından izlenen Kısmetse Olur programında elenen ve yeni gelen isimler her haftanın başında merakla araştırılırken, sosyal medyada da türlü türlü gerçek ifşalar ortaya çıkıyor. Öyle ki bu hafta Kısmetse Olur ifşalarına herkes şok olacak. 

Gazeteci Yasin Özbek 'benim hislerim diyerek' sosyal medya da ortalığı ayağa kaldıracak bir paylaşım yaptı. Kısmetse Olur'da haftanın elenen bayan ver erkek yarışmacısının yerine gelecek isimleri söyledi. 

Kısmetse Olur elenen isimler sızdı

Ünlü gazeteci Eslem ve Serdar'ın eşit oy alarak ikisinin de eleneceğini söylerken, yerine gelen isimleri açıklamasına izleyici adeta şok oldu. Yerine yeni yarışmacıların geleceği açıklanırken, hafta içinde yaşanacak bir şok sahne söylentisi herkesin ağzını açık bıraktı. 

2 diskalifiye var

Zaten geçtiğimiz hafta çok konuşulan Yeliz'in diskalifiyesine kesin gözü ile bakılırken, buna bir de Erol'un ekleneceğini sizlere söyleyelim. Ünlü gazeteci iddialarını şu sözlerle tamamladı

Çok yazıldığı için bir düzeltme geçelim..
Yarın saat itibariyle bugün izleyeceğiniz bölümde Eslem ve Serdar eşit oy alacak ve ikisi aynı anda elenecek.
Onların yerine yeni yarışmacı girecek erkek ve kız bu ayrı bir olay..
Fakat bir kaç bölüme bu elemeden sonra en fazla 3,4 bölüme göreceksiniz Yeliz ve Erol diskalifiye olacak yerlerine Zeyd ve Tuğçe eve dönecek.
Herkes yarın Yeliz ve Erol diskalifiyesini izleyeceklerini sanmış hayır öyle değil.