Kısmetse Olur 30 Aralık diskalifiye oldu mu? Kısmetse Olur 30 Aralık kim elendi? 2016 senesinden sonra Aşkın Gücü formatıyla ekranlarda olan Kısmetse Olur yarışmasında evlenme adayları yaşadıkları gün gün takip edilirken, özellikle de geçtiğimiz gün yaşanan kavga olayı sonrasında 30 Aralık 2022 Kısmetse Olur kim elendi?  

Youtube'da yayınlanan Kısmetse Olur programı, yayınlandığı kanala adeta izleyici akımını sağlamışken, elenen, yeni gelen, diskalifiye olan tüm yarışmacılar gündem oluyor. İşte yine öyle bir gündeyiz. 

Yepyeni formatıyla izleyicinin odağı olan Kısmetse Olur yoğun ilgi ile takip ediliyor. İşte hal bu iken elenen isimler gün gün merak ediliyor ve Kısmetse Olur kim elendi? Sorusu soruluyor. 

30 Aralık 2022 Cuma günü de Kısmetse Olur 30 Aralık kim elendi? Kısmetse Olur 30 Aralık kim diskalifiye oldu sorusu merakla araştırılıyor. 

Öykü Serter'in sunumuyla karşımıza çıkan ve 9 gelin ve 9 damat adayının adeta birbiri ile kıyasıya mücadeleye girdiği Kısmetse Olur evine, sunucu Öykü Serter elinde kırmızı ve sarı kart ile gelince akıllarda Kısmetse Olur kim diskalifiye oldu? sorusu geldi. 

Aybüke ve Cansel birbirini yedi

Aybüke ve Cansel arasında yaşanan kahve krizi sonrasında gözler sunucu Öykü Serter'e çevrilmişken, Kısmetse Olur diskalifiye mi var sorusu akıllara geldi. 

Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu

Öykü Serter elinde kartlar, 3. Haftanın ilk günü yaşanan gerginlik sonrasında eve geldi ve ihtarda bulundu. 

Kısmetse Olur kim diskalifiye edildi?

Kısmetse Olur 30 Aralık akşamı yayınlanacak bölümünde Kısmetse Olur kim elendi 30 Aralık sorusu sorulacak. Öyle ki yaşanan gerginlik sonrasında, bu akşam tüm detaylar konuşulup, ortalık sakinleştirilmeye çalışılacak. Ancak bu akşam Kısmetse Olur diskalifiye vakası yaşanabilir.  Peki Kısmetse Olur kim elendi? Kısmetse Olur 30 Aralık kim diskalifiye oldu? 

Sarı kart verildi

Kısmetse Olur'da 2 yarışmacıya sarı kart verilmesi ile yaşanan olay sonrasında sessizlik hâkim oldu. 

Öykü ve Aybüke ilk sarı kartlarını aldı. Aldıkları sarı kart yenilenirse diskalifiye edilecekler. 

Kısmetse Olur en son kim elendi?

Geçtiğimiz Kısmetse Olur son elem gününde en çok ismi yazılan Zeyd ve Tuğçe olurken, son olarak elenen isim Tuğçe olmuştu. Herkes Tuğçe'nin neden elendiğini de merak etmişti. 25 Yaşında olan Kısmetse Olur Tuğçe'si Kaan'dan sonra yarışmaya veda eden isim oldu. 

Çakal Kısmetse Olur'da

Çakal isimli genç rapçi geçtiğimiz gün Aybüke'nin yanına Kısmetse Olur yarışmasına dahil olacağını söyledi. Yeni şarkısının beğenme sayısının 20 milyona ulaşması sonrasında başvuru yapacağını da hayranlarına açıkladı