Kısmetse Olur Yeliz Açıkel diskalifiye mi edildi? Kısmetse Olur Yeliz neden yok?  Kısmetse Olur yarışması YouTube üzerinden Aşkın Gücü formatı ile haftanın 6 günü ilgi ile takip ediliyor. Gerek kavgaları gerekse de aşkları ile merakları üzerinde bırakan Kısmetse Olur yarışmacıları gün gün merak konusu oluyor. Günlerdir Kısmetse Olur Yeliz'in diskalifiye edileceği haberi gündemdeki yerini korurken, bu akşam 18.30 itibari ile bu açıklamanın yapılacağı iddia ediliyor. 

Peki Kısmetse Olur Yeliz diskalifiye mi edildi? Geçtiğimiz hafta Kısmetse Olur Furkan hakkında ortaya atılan türlü türlü iddialar sonrasında Furkan’ın diskalifiye edilmesinin ardından Yeliz’in de diskalifiye edildiği iddiası dolaşmaya başladı. Peki gerçekten Kısmetse Olur Yeliz diskalifiye edildi mi?

Senaryo önceden yazılıyor

Kısmetse Olur yarışması senaryosunun önceden yazıldığı ve yaşanan her şeyin bir yalandan ibaret olduğu hatta gelin ve damat adaylarının da oyun oynadıkları iddiaları çok konuşuluyorken, Şubat ayı içerisinde yayınlanacak olan bir bölümde Kısmetse Olur Yeliz'in diskalifiye edileceği iddia ediliyor. Sosyal medya da Kısmetse Olur ifşası olarak geçen bilgilerde bir yarışmacı ile fiziksel temas kuracağı söylenen Kısmetse Olur Yeliz diskalifiye edilerek yarışmadan ayrılacak. 

Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti! Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti!

Geçtiğimiz hafta Kısmetse Olur yarışmasın damatlar evinde bir eksik göze çarpmış ve yayın başlaması ile birlikte Furkan'ın diskalifiye edildiği açıklanmıştı. 

Kısmetse Olur Yeliz'i damat adayı Erol ile yaşadığı sözlü düellolar ile adından sıklıkla bahsettiren bir sim olarak konuşulurken, Aybüke ile girdiği polemik sonrasında şiddet gösterdiği gerekçesi ile hakkında diskalifiye kararı çıkacak. 

Kısmetse Olur Furkan geçtiğimiz günlerde açtığı bir canlı yayında diskalifiye edilecek birçok isim var açıklamasını yapmıştı. Bu açıklama sonrasında gözler Kısmetse Olur yarışmacılarına çevrilmiş, ilk isim Yeliz olarak karşımıza çıkarken diğerlerinin kimler olacağı konusu merak edilmişti. 

Çağrı'yı bırakıp Erol'a geri dönecek

Kısmetse Olur Yeliz diskalifiye edileceği haberleri gündemdeki yerini korurken, sebebi olarak ise Çağrı'yı terk edip Erol'a dönmek istemesi olarak söyleniyor