Kızlar arasında Eslem derdini anlatmaya çalışırken sürekli yapılan müdahaleler Eslem'i daha da çıldırttı. O sırada Aybüke ile yaşadığı problemi anlatmaya çalışırken kızlar, olayı baştan anlatması gerektiğini söyledi. Aybüke de 'doğru anlat her şey kayıtlı, çıkar sonuçta' dedi. 

Arif Verimli Müge Anlı'nın Programı Hakkında Çok Konuşulacak Sözler Söyledi Arif Verimli Müge Anlı'nın Programı Hakkında Çok Konuşulacak Sözler Söyledi

Eslem ise olayı şöyle anlattı:

'Arkada Ayşenur şakı mırıldanıyordu. Ben de arkasından mırıldandım. Sen (Aybüke'yi kast ederek) bana öyle bir bakış attın ki... Bakış attıktan sonra da bana 'o zaman buraya değil ses yarışmasına katılsaydın' dedin. O sırada Ayşenur'a dönüp zaten müzikle ilgili bi şeyler yapacaktım diye anlatmaya başladım. Yaşadığım kayıp vs. beni duygulandırdı ve senden bağımsız duygulandım. Sana karşı o sırada bir gıcıklığım yoktu. Sonra sen bana dönüp 'ben ses diyorum, nerden bileyim buna duygulanacağını' dedin.'

kismetseolur2

'Aybüke Benim Ağzımı Açtırma'

Programın ilerleyen dakikalarında kızlar evi, yeni gelen adayın erkekler evindeki diyaloglarını görürken Aybüke ve Eslem bir kez daha kavgaya tutuştu. 

Eslem, Erhan'ın bir kız arkadaşıyla arasında geçen diyalogları anlatırken Yaren, bunu neden bu kadar geç söylediğini Eslem'e sordu. Eslem ise olayların 4-5 yıl önce yaşandığını söyledi. Aybüke'de 'bunu neden şimdi söyleyip ortaya ateş atıyorsun ki' diye çıkıştı. 

kismetseolur-1

Eslem ise 'ne ateşinden bahsediyorsun, ben ateş atsam başka bir şey olur. Benim ağzımı açtırma, bunları olgunlaştığında daha iyi anlayacaksın. Sen çocuksun kızım, kafan kıt anlayamayacaksın' diyerek iyice hiddetlendi. Ayrıca 'hadi gel' diyerek Aybüke'yi kavgaya davet etti. 

Aybüke'de 'sen Cansel'e kendini iyi göstermeye mi çalışıyorsun eski bölümlerden' dedi. Eslem ise 'kendileri gördüler, sen benim kaybım hakkında konuşamazsın' diyerek daha da hiddetlendi ve programda sansürlü saniyeler dikkat çekti.