Kısa sürede YouTube takipçi sayısı 793 bine ulaşan ‘Kısmetse Olur Aşkın Gücü’ her gün milyonlarca izlenip takipçi sayısını arttırıyor. Pazar günü hariç saat 18.30’da yayınlanan programın yarışmacıları çok konuşuluyor.  Cansel Ayanoğlu ise O isimlerin başında geliyor. Geçtiğimiz bölümlerde ‘öpemem ailem izliyor’ diyen Cansel, estetiksiz fotoğraflarıyla gündem oldu. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından ilk açıklama geldi…

Kısmetse Olur Cansel Estetiksiz Hali

Kimi sosyal medya takipçileri, görüntüleri müstehcen bulurken kimisi estetiksiz fotoğraflar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Lüks yaşamı ve estetikleriyle dikkat Cansel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz

"Geçmişte olan şeyleri paylaşınca elinize ne geçti zavallılar? Bacak ya da göğüs dekoltesi ne zaman ifşa adı altında değerlendirildi. Ya da başka bir şey oldu? 8 yıl önceki reşit olmayan bir kızın videolarını ifşalamak ne kadar doğru? Çocukluk zamanlarında eğlencesine yaptığım yayınlar kimseyi ilgilendirmez. Her zaman yaptıklarımın arkasındayım. Hukuki süreç başlatılmıştır. Tek tek avukatı ilgileniyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz aşkolar. Unutmayın bana da bir şey olmaz." 

Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım! Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım!

 

İşte o görüntüler